Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: POIK
05 kwie 2014, 17:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

... jeleni na Wasze kursy ... zapraszamy użytkowników Kiteforum do zapoznania się z "listą jeleni" wg Dariusza Ziomka http://poik.pl/instruktorzy_z_licencja_poik.htm Wśród nich znane nazwiska, z bardzo znanych i szanowanych szkół (kite.pl / akademia kitesurf / ...) a nawet byli instruktor...
autor: konop
10 kwie 2014, 06:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Richie pisze:Żadko wypowiadam się na forum,...


A jeszcze rzadziej do słownika :mrgreen:
autor: zaq
10 kwie 2014, 10:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Isla Coche /Wenezuela - marzec 2014

@Igore & @zaaak - fajnie, dzięzki że się podoba

Przedstawiam kolejny film z Wenezueli, tym razem skupiłem się na Coche i troche gadanki 8) Będzie jeszcze jeden odcinek...i wywiad :wink:

phpBB [video]
autor: Crazy Horse
08 maja 2014, 17:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

Czyli wnioskuję, że kolega Kunysz nie "dogadał" się z PZKite, a to szkoda. Teraz będzie "małaprzepychanka", choć Ci konkretnie zainteresowani i zorientowani chyba nie powinni mieć wątpliwości które szkolenia wybrać. Rozumiem, jeszcze, że ktoś będzie dumał nad kursem IKO (notabene...
autor: 24SURFpl
04 kwie 2015, 15:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Slabo tak miesiac przed pierwszymi zawodami, zima zaa krotka byla na wczesniejsze decyzje :/

Na szczescie mamy w tym sezonie nowa turbo deske Cabrinha ACE (patrz zwyciezca pierwszej Pekry), ktora Mareczka poratujemy ;)
autor: TrueKejner
05 kwie 2015, 14:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SU-2 kończy współpracę z Markiem Rowińskim Juniorem

Żałuję, że w taki sposób SU-2 postanowiło zakończyć wieloletnią współpracę. Cała sytuacja jest dla mnie szokiem, kiedy dowiedziałem się o tym przez maila wsiadając do samolotu w czwartek w celu treningów i startów na Spring Jamboree. Nie rozumiem motywów tej decyzji. Faktem jest, że Łukasz Ceran (no...
cron