Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Dorian :: SurfPoint
07 lut 2014, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: pytanie do windsurferów

Wiem, że wielu windsurferów przesiada się na kajta Znam też paru, którzy wracają do WS po paru latach na kite;) Ja np odpalam winda jak jest grubo, czyli np powyzej 30 wezlow. Wtedy na kite wysokie skoki nudza sie po 1h, a na windzie zabawa sie dopiero zaczyna :) Teskni sie do windsurfingu jednak...
autor: Dorian :: SurfPoint
19 kwie 2014, 12:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kamera Live - SurfPoint Maszoperia

Siema wszystkim,
Odpalilismy juz kamere live w tym sezonie. Jakby ktos mial ochote zerknac jak wyglada pogoda w Jastarni to zapraszam do klikania:


Obrazek

http://www.surfpoint.pl/livecam.html
autor: Dorian :: SurfPoint
25 lip 2014, 14:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

U nas 8, 9, 10 latkowie mocno atakują:)

Bariera 40kg dawno pękła, ostatnio walczył 23kg zawodnik.

Zobaczcie np Kacpra: 8 lat, 25kg.

phpBB [video]
autor: Dorian :: SurfPoint
09 lut 2015, 13:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kto tam dzisiaj sie na plywanie kolo Władysławowa wybtral????

Tylko patrzyc kiedy wyciagna z tego wnioski i wprowadza przepisy regulacyjne bo kto za to placi ? Nie przyjada zle przyjada tez zle ...zadzwoni plazowicz zle nie zadzwoni tez zle bo innym razem ktos sie utopi :idea: .To jak z goprem powinno sie zglaszac wyjscie i zejscie ale komu bedzie sie chcialo...
autor: Dorian :: SurfPoint
24 lip 2016, 07:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: przechowalnia sprzętu

4 lata temu dawalismy rade, teraz mamy 2-3 razy wiecej sprzetu wind i kite i nie miescimy sie juz z naszymi zabawkami. Jak ktos przyjedzie i chce zostawic na dzien czy dwa, kompletnie nie ma co zrobic ze sprzetem to czasem damy rade, ale generalnie nie mamy tego w ofercie. Przed i po sezonie jet lat...
autor: Dorian :: SurfPoint
28 lut 2018, 13:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprawiedliwość istnieje (ku przestrodze)

My w poniedzialek mamy pierwsza sprawe sadowa w ktorej ww biuro podrozy bedzie jednym z aktorow pierwszoplanowych :)
Zobaczymy jak sie temat rozwinie, ale Twoja historia nie napawa optymizmem.

3mam kciuki za powodzenia akcji!
cron