Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: mazar
20 lut 2015, 10:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: bar northa z latawcami innych marek

zwróć uwagę jak działa system bezpieczeństwa w latawkach do których chcesz podpiąć 4 linkowy bar northa jeżeli w tych latawkach system opiera się na 2 linkach nośnych to bar Northa (starszy niż 2015, bo od tego roku system opiera się na 1 lince nośnej) będzie pasował, a kwestia dalszego rozwidlenia ...
autor: mazar
28 kwie 2015, 14:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

..a ja nadal zostaję przy swoim C L A S H 'u 136 :thumb: Potrzebuje nieco więcej mocy żeby odpalić niż monster 166x50 ale tego można się było spodziewać. Natomiast jak dla mnie pływanie na nim jest o wiele przyjemniejsze , deska bardziej zwrotna , można ją zaciąć przed skokiem, jest o wiele lżejsza...
autor: mazar
18 sty 2016, 15:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SS Turbine 15m, Rally 14m

Co radzicie? Tą 12-stkę sprzedać i kupić coś mniejszego czy raczej dam radę to ogarnąć na powiedzmy Bytyniu,zwracam dużą uwagę na bezpieczeństwo a jeszcze słabo pływam ale pływam. Ta 12 na słaby wiatr w lecie będzie jak znalazł. Dokup jak najszybciej 9 i za jakiś czas 6 i będziesz królem nie tylko ...
autor: mazar
23 cze 2017, 22:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pływanie w kasku ?

Trza chronić co cenne, tak z przekory: pracujesz łapkami kupujesz rękawiczki, pracujesz głową...ale dla wielu to przecież na Niemca (beznadziejny tekst), lepsze kolorowe gacie na piankę. Czy warto miec kask na śródlądziu gdzie często się samemu startuje/ląduje a do najbliższych przeszkód jest kilkad...
autor: mazar
14 lip 2021, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kos, Grecja: koniec maja - początek czerwca?

Byłem w 2 połowie czerwca. Wg mnie wiatrowo bardzo fajne miejsce. Wieje prawie codziennie koło południa i później przed wieczorem, prognozy na WG się nie sprawdzają - jest wiatr nawet gdy nie ma progno 8) . Jest to miejsce pomiędzy 2 wyspami i podobno to działa in plus. Startując z cypla kierunek je...
autor: mazar
28 lip 2021, 16:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kos, Grecja: koniec maja - początek czerwca?

Wiatr jest side on / on na plaże Psalidi - z lewej strony cypla jak patrzysz na morze, jak miniesz cypel (a startujesz z niego) po prawej stornie jest lekki off z kierunkiem na Turcję :wink: . Najbliżej spotu jest hotel Kipriotis Village do którego dojeżdżałem busikiem hotelowym z Kipriotis Aqualand