Znalezione wyniki: 9

Powrót

autor: Crazy Horse
21 mar 2014, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

PRZEGLĄD LATAWCA przed sezonem !

Jeśli dłguo trzymaliście latawiec w worku, nie byliście na żadnym wyjeździe zimą, to warto zerknąć co się z nim dzieje :idea: Być może pod wpływem różnicy temperatur, przy jakieś rurze do ogrzewania odkleiły się zaworki, a może na strychu macie myszy, które nadgryzły co nieco... 1. Napompujcie lataw...
autor: srrawek
29 maja 2014, 12:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Na cześć Donaja opiszę mój wtorkowy wypadek w Brzeźnie. Godzina 16:30 stawiam się na spocie w Brzeźnie . Nówka latawiec 9m2 deska wave bez strapów. Przepiękne pływanie na falach. Godz. 18:45 fala zwala mnie z dechy a decha niesiona siłą fali uderza mnie prosto w jaja. Ląduje na brzegu nie mogę się p...
autor: nfsp
24 cze 2014, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Niesforna Fundacja Surferskiej Pomocy

Przedstawiamy Wam Niesforną Fundację Surferskiej Pomocy – pierwszą w Polsce organizację zajmującą się surf rehabilitacją osób niepełnosprawnych, ciężko chorych i wykluczonych, wspieraną przez pozytywnych ludzi i firmy ze świata kitesurfingu! Cele fundacji to organizacja szkoleń kitesurfingowych, sur...
autor: hadrák
15 lip 2014, 18:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Bezimienni Bohaterowie (Podałeś deskę na wodzie)

phpBB [video]
autor: jank007
29 kwie 2015, 21:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

Na C L A S H'u moze dac rade.
autor: jacekdaktera
16 lis 2017, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora Do napisania tego tekstu sklonily mnie trzy tematy, które intensywnie są poruszane na KF, a które w mojej ocenie budzą wątpliwości co do ich przesłania i tym samym obiektywnej oceny opisywanej rzeczywistości. W skrócie nazwane przeze mnie Rekord, Wycieczki i...
autor: Fin
28 lis 2017, 19:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

https://www.siepomaga.pl/ocalic-tymka Koledzy i koleżanki surfer z Poznania (Klimek) potrzebuje naszej pomocy! Wielu z was może go znać osobiście bo w sezonie prawie każdy weekend jest z rodziną na CH6. Wielka prośba o wsparcie finansowe dla Tymka, jestem pewien, że za 5 lat zobaczymy młodego na wo...
autor: czaman
02 gru 2017, 10:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

Cześć wszystkim. Klimka znam od ponad 27 lat. Jestem chrzestnym Filipa, brata Tymka. Od 10 lat latamy na kite. Zazwyczaj razem jeździmy na Bytyń, Kamienicę, Powidz czy CH6. Sytuacja Tymona jest mi znana od samego początku. Nigdy sytuacja nie była tak ekstremalna. Przed Tymonem ciężki okres. Dajmy Ty...
autor: Kite.pl
03 gru 2017, 11:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pilne!!! Potrzebna pomoc dla Tymka

Zachęcamy do licytacji aukcji z których 100% przychód idzie na konto Tymka :!: Kurs kitesurfingu IKO 1+2 :arrow: http://charytatywni.allegro.pl/kurs-kitesurfingu-iko-1-2-10-godzin-i5476822 Kurs windusurfingu 10h+4h wypożyczenia sprzętu :arrow: http://charytatywni.allegro.pl/kurs-windsurfingu-10-godz...
cron