Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: maniek1975
13 maja 2013, 09:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

50/50 z statecznikami 35 i strapami 2013 wszystkie sruby normalne(wkretarka jest najszybsza)szukam w tej desce wad i coraz bardziej mi się podoba.
autor: maniek1975
22 wrz 2013, 13:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinie o latawcach Core

Pinio a 8 przy mojej wadze ciagnie od 16kn pełny komfort 20kn. Nie to żebym jakoś szczególnie zachęcał do core. Są to zapewne solidne i o bdb parametrach latawce.Z chęcią popływam na czymś innym o ile będzie lepsze... Dla mnie liczy się szybkość ,dobry zakres z dołu małe siły na barze,solidność wyko...
autor: maniek1975
14 lis 2013, 11:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Ozone C4 2014 czyli nowa maszynka do uszczęśliwiani

Ładny latawiec.. A czy Ozone kiepsko jest zrobione :?: Może kiedyś jakieś zawory . Teraz :?: Przynajmniej jak coś się psuje w pięć minut bez zbędnego gadania wymieniają wadliwe elementy . Kiedyś wymienili mi tubę tylko dla tego ,że była akcja wymiany wadliwej partii . Ja osobiście szanuję producenta /
autor: maniek1975
22 paź 2014, 18:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Słabowiatrowe pływanie po jeziorach

Tzw męczenie konia . Jak mogę polecić to latawiec max 13m i duża decha .Jak to nie lata to i 17m nie pomoże . Przy wietrze 10kn można pływać ale trzeba pomyśleć że jak wiatr słabnie do 6kn to każdy latawiec spada . Poza tym małe sadzawki tak mają że raz nie wieje a raz jakieś turbulencje że łamie dr...
autor: maniek1975
18 maja 2015, 23:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Ziomek powiedz sam szczerze. Jakość sprzętu większości firm zbliżyła się niesamowicie. Cabrinha ozone Best core NORTH itd.. Czy da się powiedzieć że coś jest złe... Su-2 nasza rodzima deska w 100 %. dogoniła czołówkę. Dla mnie kogoś kto Pływa na poziomie średnim liczy się jakość, wartość użytkowa, a...
autor: maniek1975
27 maja 2015, 11:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Ziomek a tak serio .. Wszedłem na stronę clasha i widzę 3 deski z tego jedna tylko opisana 134 bo reszta nie dostępna . 138 to ma być największa deska ? Chyba ,że czegoś nie zobaczyłem dobrze . To cała oferta tej firmy ? Jakoś kiepsko..Buty Ronix wygladają jedynie dobrze. A w temacie widziałem na ży...
autor: maniek1975
17 maja 2016, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: propozycja nowej grafiki SU-2 2017

Pływają wogóle....

Cudze chwalicie swojego nie znacie ...

Grafika rzecz gustu .. Myślę że na zamówienie można sobie wydrukować dupę pawiana ..

Su-2 robi największy postęp jeżeli chodzi o deski i to rodzima produkcja .. To tyle
autor: maniek1975
02 sty 2017, 12:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North Evo czy Core XR4

Gdybyś porównał z GTS 3-4 lub section to byłby sens.. Tak dwa różne latawce... Zależy jakie masz oczekiwania co do latawca...