Znalezione wyniki: 16

Powrót

autor: Pain IQ
05 gru 2013, 12:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Snowkite Kraków

Myślicie, że dałoby radę przy planowanych opadach śniegu zbadać skałe? Ziemia już zmrożona....starczy podkładu? co myślicie?
autor: Pain IQ
09 gru 2013, 09:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel maj-czerwiec.

jak Hel to przede wszystkim maj czerwiec ma najlepsze warunki wiatrowe i nie tylko.. brak tłoku na na wodzie. Ale daty kiedy będzie wiać na Helu to raczej nie wymagają od nikogo.
Ja proponuję drugą połowę maja i początek czerwca. Ja zawsze w tych terminach trafiam dobrze.
autor: Pain IQ
05 mar 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: **SILESIA SNOWKITE**

z chęcią podpiąłbym się pod jakiś wyjazd na SK z Wami...
dajcie znać co i jak... :thumbsup:
autor: Pain IQ
12 maja 2014, 15:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: POGORIA IV WYBIERA SIE KTOS JUTRO

Taka. Widzieliśmy się z gościem kilka dni wcześniej na dziećkach i właśnie wspominał, że jest to jego nowa deska i przyjechał potestować...
autor: Pain IQ
11 kwie 2015, 23:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski DELUXE FREERIDE - opinie

Dzisiaj sam mogę się wypowiedzieć. Bardzo przyjemna i zwrotna. Szybka, niechlapiąca po jaźwie. Bardzo dobrze idąca na wiatr. Nie dająca po sobie poznać, że właśnie mamy na nogach 150 cm. Pozwala skakać z krawędzi, łatwe lądowania. Twarda, daje się odczuć rozmiar nawet na lekkim chopie. Wydaje mi się...
autor: Pain IQ
11 maja 2015, 20:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kupię słabowiatrowy 16-18 metrów

nie da się pływać przy 6 knt. Moim zdaniem to jakiś kurewny absurd. 8 to jest minimum i tak trzeba mocno zapracować i mieć jeszcze 150 min pod nogami. Ale to nie jest pływanie tylko pedaliada Mam core 19m xr2 i używanie go ma sens jak jest stabilne 9 knt nie mniej. A PŁYWANIE zaczyna się tak naprawd...
autor: Pain IQ
26 cze 2015, 14:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trzydniówka ???? na Dziećkowicach

powiem Ci, że woda jest gites. Na razie zero zieleni, smrodu etc. Z resztą dziećki są czyste, ino jak mocno przygrzeje to może się zieleni ciut pojawić, ale to zwieje pod płyty a na pełnym będzie dobrze.

tak czy siak ja zapraszamy zawsze - jeszcze jeden chętny się zmieści:)
autor: Pain IQ
03 lut 2016, 15:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

e co tam, nie wywalać...
A co na to wszystko ŻONA? :) Lubi Jurgena? :mrgreen:
autor: Pain IQ
14 kwie 2016, 08:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CLASH 2.1 - wrażenia.

Garść info po porządnym opływaniu deski... TAK! To jest to na co czekałem - czyli CLASH 2.0 w zdecydowanie poprawionej formie. Zniknęły wszystkie problemy, które miała 2.0. Deska jest twardsza, ale dzięki większemu rockerowi równoważy to co wszyscy tak bardzo ceniliśmy w 2.0. Nie przytapia ryja. Jes...
autor: Pain IQ
26 kwie 2016, 12:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ciepła pianka dla dziewczyny ION vs O'Neill

TECHNOBUTTER 1 lub 2 to robi różnicę KOLOSALNĄ. Nawet nie ma punktu odniesienia dla tych neoprenów.
autor: Pain IQ
26 maja 2016, 10:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: POGORIA IV WYBIERA SIE KTOS JUTRO

Witam. Jako to mój pierwszy post chciałem wszystkich przywitać, na imię mi Tomasz i mam pytanie odnośnie deski i latawca. Jestem po kursie początkowym i w tym sezonie jadę do Jastarni się doszkolic by móc samodzielnie pływać. Obecnie posiadam deskę 134x41 i latawiec 11m2 Vector Cabrinha. Głównie bę...
autor: Pain IQ
29 cze 2016, 10:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

A tak na marginesie: Może wpadniecie na WAKE w Jeleniej jest od roku. Po drodze na Bukówkę. (Czarne obok knajpy MOTTO). Gdyby nie wiało oczywiście. Kiteloopów nie będzie, za to rejli można do 110kg. Takie tam... wake_jelenia_gora.jpg to piękne zdjęcie - szkoda jednak, że woda na tyle chłodna, że mu...
autor: Pain IQ
01 wrz 2016, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Tęsknię za zielonym mietkiem :) na dniach wracam, więc jesteśmy w kontakcie. Jak kolano ? No to dobrze bo już się martwiłem że przerzucasz się na inne klimaty na dłużej. Kolano? zgina się, chodzę, pracuję, nie boli, opuchlizna maleje, nie jest źle, to znów skręcenie :? na moje szczęście tylko skręc...
autor: Pain IQ
05 gru 2016, 18:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowe pompki

walo1 pisze:A chcialem kupic sobie taka pompke ale na tazie przesmarowalem a teflonem i dziala jak nowa :D :D



Chociazbys smarował smalcem z renifera to nie będzie "TO"...na pewno...
autor: Pain IQ
30 kwie 2018, 13:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Pewnie prognozy z fb ziomka „najlepsza majówka od lat...raj”