Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: Ksiaze
16 maja 2014, 12:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

"W krótkiej informacji o działaniach PZKite (o którą chyba chodzi) nie ma szans by wymienić wszystkich zasłużonych dla naszego sportu. Dlatego przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony brakiem wzmianki o nim. Wzorów do naśladowania mamy wiele, prócz tak znanych jak Viktor i Tomek jest jeszcze w...
autor: TrueKejner
17 maja 2014, 02:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

za 5 razem załapałem... nie lepiej napisać jednym zdaniem że chodzi o info na start PZkite? Haha, o to tylko chodziło?!? Gratulacje że w ogóle komuś się chciało rozkminiać tego posta- co to za bzdura totalna! Jak zawsze napisane tak, że cytuje "wystarczy przeczytać od początku do końca". ...
autor: zaq
02 cze 2014, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite na Wiśle w samym centrum Warszawy :)

Bez przesady... zaraz dermatolog. Pływałem na kite kilka razy przed Warszawa, w Wawie na SUP (cały odcinek od Karczewa do Centrum) i wake na Cyplu Czerniakowskim. I jakoś mi to nie zaszkodziło. Co za pokolenie "delikatesów", bo się z cukru rozpuścicie. :? czy jak. A co do pływania na Wiśle...
autor: czosnek
11 cze 2014, 22:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

każdą osobę , która chce jutro wchodzić na wywiewkę uprzedzam żeby 2 razy to przemyślała ! powrót po deskę w takim wietrze bez umiejętności będzie NIEMOŻLIWY! nie liczcie na to , że ktoś wam pomoże! liczcie na siebie i własne umiejętności! strona nawietrzna stoi otworem przed wszystkimi początkujący...
autor: BraCuru
03 paź 2014, 17:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: trik czelendż & NFSP

BraCuru – w podziękowaniu za stare posty, dzięki którym nauczyłem się ostrzyć wtedy kiedy nie było mnie stać na lekcje. Serdecznie zapraszam każdego niewymienionego tutaj, komu podoba się ten pomysł do dołączenia do zabawy. Mam nadzieję, że będzie kupa śmiechu dla nas , a także dla osób potrzebując...
autor: MatiW
26 paź 2014, 15:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Mati trenuje(film).

grab.jpg Cześć. Mam na imię Mateusz.W grudniu skończę 13 lat.Pływam na kite od 3 sezonów.W tym roku po raz pierwszy wystartowałem na Fordzie i na kilku innych eventach. Bardzo lubię pływać na kite. Daję mi to dużo radości.Poznałem dzięki temu masę fajnych ludzi.Chciałbym aby w przyszłym roku na zaw...