Znalezione wyniki: 20

Powrót

autor: bartekk
02 paź 2013, 13:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Maui - Kto był ?

Zazdroszczę, ale cokolwiek planujesz dodaj to do programu : Zajęcia sam na sam z człowiekiem legenda Lou Wainmanem : http://mauikiteboardinglessons.com/our-staff/kiteboarding-lessons-with-lou-wainman/ Wychodzi lekko ponad 300pln za godzinę ! Ja bym umarł ze szczescia :) no i fotki do portfela :) Hm...
autor: maciejmo
23 lut 2014, 09:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia Lipiec/Sierpień

http://www.windguru.cz/pl/historie_statsw.php?stattype=1&odmes=1&odrok=2003&domes=2&dorok=2014&ntype=p&getspot=Type+spot+name+%28min.+3+characters%29&id_georegion=150&id_zeme=380&id_region=107&mis_spot=49179&search=&id_typspot%5B1%5D=1&id_typspot%...
autor: kolos_adde
07 mar 2014, 13:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sardynia Lipiec/Sierpień

Zależy czym się wybierasz. Ja polecam Porto Botte u chłopaków ze Sky High na południu wyspy! Warto też odwiedzić Porto Pollo na północy, z kolei na zachodnim wybrzeżu wave'owe spoty bardzo ciekawe w okolicach Alghero i niżej Oristano, ale to raczej wrzesien/pazdziernik. Z wiatrem różnie, najlepiej w...
autor: robertdr
20 lis 2014, 21:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gran Canaria - gdzie są najlepsze spoty ?

Witaj, nie jestem specem od wstawiania zdjeć na tym forum - jak nie wyjdzie podaj maila. Zaznaczyłem miejsce odkąd można pływać (wcześniej w kolejności z obu stron są plaże dla: "tekstylnych, nudystów, kochających inaczej) i kierunek który był podczas mojego pobytu. Tak jak pisałem wcześniej ni...
autor: JanuszD
27 lis 2014, 10:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Ja byłem 3 tygodnie w czerwcu i wiało codziennie. ja nie twierdze, ze w maju czy czerwcu nie wieje, tam sezon jest teoretycznie od marca do listopada. Zagladam sobie od czasu do czasu na WG zeby sie podenerwowac siedzac w biurze i z reguly mniej lub bardziej wieje. Do Dakhli sie dostac jest na tyle...
autor: mary.dk
04 gru 2014, 21:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gran Canaria - gdzie są najlepsze spoty ?

czezz pisze:Poleciłbyś to Gran Canarie na kite ?


Nie - to wyjatkowo zacna miejscowka na WS, kite zdecydowanie nie :thumb:

Pozdro...
autor: spyker
10 gru 2014, 16:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gran Canaria - gdzie są najlepsze spoty ?

Możesz poplywać także w Vargas ale spot dla speców, kamienie trudne zejście, żadnego miejsca na błąd, tak naprawdę jest to jedyne legalne miejsce na Kita, ja nie ryzykowałem, podobnie choć nieoficjalnie w pozo izqierdo - nie polecam, w tych dwoch miejscach wieje, w mas palomas słaby wiatr i zakaz. G...
autor: stiv amoralny
16 sty 2015, 01:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Ja to mam dopiero error... Kupiłem bilet pod koniec Grudnia do Dakhla (lot 09.05 - 23.05). Na początku tego tygodnia zadzwoniłem, żeby zgłosić im quiver, po czym poprosiłem o potwierdzenie mailowe. Dostałem. Na potwierdzeniu inne godziny odlotów... Po wyjaśnieniach okazało się, że to nowy rozkład. ...
autor: jedi1
08 mar 2015, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wymiana power-linek w Naish Universa Control System

Hej, tak - linki oryginalne i oczywiście zacisnąłem. Sęk w tym, że po zaciśnięciu to łączenie jest dość smukłe i wydaje mi się - nie jestem na 100% pewien - że przed wymianą, to łączenie (power linki i żółtej) było na tyle grube, że nie przechodziło przez krętlik. Czy masz możliwość sprawdzenie, ja...
autor: apek
09 mar 2015, 08:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wymiana power-linek w Naish Universa Control System

Okazuje się, że rozplątanie starych linek to żaden problem. Problemy zaczają się dopiero tu: Power-linka złączona razem z systemem bezpieczeństwa: łączenie po wymianie jest jakieś węższe i przez to wpada w krętlik. Parząc na stare zdjęcie widzę, że to łączenie było jakoś inaczej zaciśnięte. Czy kto...
autor: bartolomeo_n
09 mar 2015, 09:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wymiana power-linek w Naish Universa Control System

Okazuje się, że rozplątanie starych linek to żaden problem. Problemy zaczają się dopiero tu: Power-linka złączona razem z systemem bezpieczeństwa: łączenie po wymianie jest jakieś węższe i przez to wpada w krętlik. Parząc na stare zdjęcie widzę, że to łączenie było jakoś inaczej zaciśnięte. Czy kto...
autor: JanuszD
30 kwie 2015, 08:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Mój lot częściowo anulowany i przełożony. Czeka mnie kiblowanie 24h w Casablanca. Co tam warto zobaczyć ew. gdzie przenocować ? Witaj w klubie, RAM wrócił niestety to rozkładu z zeszłego roku więc nasze super turbo połączenia też się pozmieniały i też będziemy spali w Casablance w obie strony. Z tą...
autor: Kuba KiteSurf
08 maja 2015, 14:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dakhla/ Maroko [Kwiecień- Maj 2014]

Zdzwoniłem się z RAMem i mam się zgłosić do Service Desk w Casablance w sprawie hotelu. Zobaczymy jak to wyjdzie ;) Kilka pytań na ostatnią chwile: Kasa: czy jechać tam z EURO i gdzie tam wymieniać na MAD ? Mogę też wymienić kasę na MAD jeszcze przed wylotem... Alkohol: Czy na lotnisku w Casablance...
autor: boldek
25 maja 2015, 21:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Regeneracja pompki ?

Trochę na temat regeneracji pompki pisałem TUTAJ Ja bym na Twoim miejscu pompkę rozebrał, dobrze wysuszył, wytarł dokładnie CAŁĄ (wszystkie jej elementy, co do najmniejszego) z pozostałości starego smaru, sprawdził dokładnie zaworki - pisałem o nich w linku powyżej, wypolerował sam aluminiowy tłok, ...
cron