Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: onzo
24 lip 2013, 14:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Relacja Panoramy TVP Gdańsk z 22.07.2013 z REWY

wyślijcie to do TVP Gdańsk - ciekawe czy w ogóle coś umieszczą gdziekolwiek. Ale z programu wynika, że coś tam planują wydzielać - niech zabiorą bezmyślnych turystów z niestrzeżonych plaż, zakażą kąpieli na cyplu i będzie problem z głowy ;) To co się dzieje w Rewie w sezonie to jest mega hardcore - ...
autor: Manianaa
31 lip 2013, 14:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

jacamakajta pisze:Taki żarcik :!: że może oni pomogą zrobić wam porządek :P ale widać mi nie wyszedł :mrgreen:


Jak my będziemy chcieli zrobić porządek na cyplu, to zaraz nam zarzucą, że jesteśmy zorganizowaną grupą przestępczą :shock:
Ale spoko postaramy się coś z tym zrobić, bo naprawdę wygląda to słabo.
autor: Fred :: TeamKatapa
01 sie 2013, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

(...)Sprayu może i nie będzie, ale on jest dla widzów i fotografów. sprej to efekt dobrze wykonanego skrętu, dla mnie nie ma nic lepszego niż poczuć tą opadającą mgiełke. Super ciasnych skrętów się nie spodziewam, foil nie może być mocno przechylany, bo traci swoją "nośność", wy też music...
autor: 3msto
02 sie 2013, 09:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Max Ty czekaj na październik a ja we wrześniu pośmigam :)
to może podgonie Cie w tych sztuczkach które widziałem ostatnio jak robiłeś :thumb:


może sierpień może coś da :pray:
autor: jedi1
22 cze 2014, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Obserwując zachowanie niektórych ma się wrażenie, że jedyne co widzą to drogę przed sobą... Nie uważają prawa drogi, tylko lans przed ludźmi na plaży. W Rewie trzeba się trzymać w miarę blisko brzegu, by mieć jakiś zapas w razie awarii. Strona zawietrzna nie jest i nie będzie bezpieczna dla początk...
cron