Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: Nomercy
21 lip 2013, 21:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

SU2 :)

http://www.ebay.co.uk/itm/United-Supreme-SU2-x-Etnies-Collaboration-BMX-Matte-Black-Purple-RRP-550-/130949820158?pt=UK_Bikes_GL&hash=item1e7d37aefe http://i.ebayimg.com/t/United-Supreme-SU2-x-Etnies-Collaboration-BMX-Matte-Black-Purple-RRP-550-/00/s/NjUyWDEwMDA=/z/hYQAAMXQQtNRy1Sp/$(KGrHqNHJEIFG...
autor: Nomercy
03 lip 2014, 01:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Tani zestaw Kite do nauki

a ile to tanio???
bo jak 500PLN to moze lepiej kupic pilke I isc pokopac...
autor: Nomercy
11 sie 2014, 01:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

PRAWDA :D :D :D Mowa jest srebrem a milczenie zlotem, Blogoslawieni Ci co nie maja nic do powiedzenia, i mimo to trzymaja gebe na klódke :thumb: :thumb: :thumb: Nie kumam co chciałeś wnieść tym postem, ale widzę, że również pływasz na Bandytach, więc chyba chodzi Ci o to co Kubie. Ja nie twierdzę, ...
autor: Nomercy
09 maja 2017, 16:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

latawiec na poczatek jeden jak masz ograniczony budzet nie starszy niz 3 moze 4 lata. - material ma ograniczona zywotosc I jak szukasz czegos co ci jeszcze ma posluzyc, przyjalbym wlasnie takie kryteria wyboru. rozmiar zalezy od tego gdzie chcesz plywac. 11 i 8 ew 10 i 7. mój najwiekszy kajt to 11 p...
autor: Nomercy
08 wrz 2017, 11:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Kite czy używany z tego samego roku

To z powyższego wnioskuje, że do 10 i 14m trzeba brać 52cm. Ten regulowany bar Cabrinha jest o 200zł droższy. Przy regulowanym barze zgaduje, że będzie można zdjąć lub dodać mocy latawcowi bez schodzenia na plaże? wielkoscia baru nie regujuje sie mocy :!: :!: :!: :!: poprawisz jedynie szybkosc ster...
autor: Nomercy
27 paź 2017, 12:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spróbował, ale zrezygnował...

Grzegorz KiteLife pisze:Zaczynałem w slynnej szkole


No Grzechu nie przesadzaj, az tak slynny nie jestem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cron