Znalezione wyniki: 54

Powrót

autor: FilipN
18 maja 2012, 13:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

ja to w ogóle niczym nie handluję... raz próbowałem w Carrefourze na rybnym ale mnie po tygodniu z pracy wyjebali bo mówiłem klientom że ryby są rozmrażane... Co do Razora - wczoraj sprawdziłem górny zakres 9m... wiatr około 30+knts (kolega na Fuelu 7 miał dobre pływanie). Wrażenia bardzo pozytywne ...
autor: FilipN
12 maja 2013, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

czekajcie, moment - od pewnego czasu, w tym wątku, pojawiło się stwierdzenie, że nie można zastosować innych finów niż KISS. Dlaczego?? Skoro można kupić i zamontować "normalne" finy G10 od Nobile?! Kupiłem też ostatnio finy G10 Nobile (bo są fajne 35mm) i zamontowałem do deski innego prod...
autor: FilipN
14 maja 2013, 22:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

wszystkim rozważającym jutro 1/2wysep chciałem tylko delikatnie przypomnieć, że wschód na półwyspie jest kierunkiem side-off, a większość prognoz pokazuje najpierw południowy wschód (super!), a następnie wschód, nawet z małą domieszką północy (WG Pro) - więc jest zagrożenie, że - co najmniej - będzi...
autor: FilipN
22 maja 2013, 17:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Liga Szkół Kitesurfingowych

Mam tylko jedną uwagę, Kasia Lange powinna chyba mieć 1.5 punktu za wynik a w tabeli ma 1....??
autor: FilipN
22 maja 2013, 23:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jesteś nowy na forum? Przedstaw się

ziomek z całym szacunkiem, kto pływa na takich krowach jak 13 m2 czy większe. Ja prawie nigdy dwunastki nie odpalam. wg mnie najbardziej uniwersalny rozmiar to 10m2. dla tej wagi z 11. no nie 13... większych bzdur długo by było trzeba szukać na forum... dla wagi 95kg, na polskie warunki, dobra 13 j...
autor: FilipN
24 maja 2013, 09:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Myślę, że ciężkie do zrealizowania i nie wiem czy do końca potrzebne. Nicka jakiego mam - widać. Uwierz, że dodanie do niego kolejnych 4 liter nazwiska nie zmieni moich wypowiedzi ;) Jest tu też taki co pisze pod swoim pełnym nazwiskiem i jak go znam, po dodaniu w nicku imienia, jego wypowiedzi nie ...
autor: FilipN
18 cze 2013, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

Jaki latawiec poleciłbyś na początek unhooked? a to jest wbrew pozorom złożona sprawa. Po pierwsze - co to znaczy początki UH? zamierzasz uczyć się raley czy robisz raley to toeside lub backrolla UH? Po drugie - jak bardzo zamierzasz się poświęcić freestyle? czy tylko to interesuje cię w kajcie, cz...
autor: FilipN
04 lip 2013, 11:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Polski team na pierwszych mistrzostwach swiata juniorów

eska pisze:ps. widzę że nowy z 1 postem to chyba jakiś miłośnik besta, bo same beściackie foty wstawił ^^


wnioskując po nicku to Krzysiek Issel i wstawił po prostu swoje fotki....
autor: FilipN
14 lip 2013, 02:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pokrowce Douchebags

Bardziej chodzi o to $ dlaczego to jest takie drogie przecież to nie żaden kosmiczny wynalazek :?: Nawet gdyby te quivery kosztowały o jedno zero więcej, nie widzę powodu byś psuł komuś wątek swoimi wtrętami na temat golfbagów które sprzedaje ABC... Celem wątku jest informacja o quiverach Douchebag...
autor: FilipN
26 lip 2013, 14:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Kitesurfing w mediach"

Nie no, pewnie. Zróbmy jeszcze kilkanaście dodatkowych działów. Następny może "Kitesurfing w klozecie"....
W dodatku pomysł, żeby ten dział, jak i "relacje..." znajdował się wyżej niż zaginione, bezpieczeństwo, czy choćby recenzje, uważam za poroniony.
autor: FilipN
09 sie 2013, 21:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Butki Ronix z deseczka na kita ....

Buciki Ronix District otwarte niższy model ale bardzo ok jeżeli chodzi o wytrzymałość miękkie i co dla mnie ważne mogę je założyć spokojnie w wodzie leżąc na plecach gdzie przy modelach zamkniętych jest to raczej niemożliwe . ????????????????????????????? pływam wyłącznie w butach, więc zakładam je...
autor: FilipN
30 sie 2013, 11:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Doradźcie C lub OPEN

Ziomek. pisze:
..cenię sobie Krzysiek Twoje zdanie - dlatego czekam na minusy Razora - ja nie znalazłem..

peace


znalazłeś... dryfując 2h do Swarzewa :P
autor: FilipN
05 wrz 2013, 20:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

odpalash zrywkę, latawiec spada i nie generuje mocy, ale wisi na leashu. no właśnie taka jest z grubsza zasada działania systemów bezpieczeństwa w każdym współczesnym latawcu! Dla czego start bez leasha? dla tego, że po użyciu zrywki zdarza się, że latawiec nie traci mocy. A startując latawiec, jes...
autor: FilipN
08 wrz 2013, 23:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Mój szwagier [...]ma za sobą już połowę kursu (ok. 5godzin), body dragi za nim. Zapytałem go czy umie już wystartować latawiec, powiedział, że wchodzi do wody z instruktorem i dopiero instruktor podaje mu już odpalony latawiec. I bardzo dobrze. Nigdy nie dałbym startować latawca kursantowi w ramach...
autor: FilipN
10 wrz 2013, 13:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Sorry, ale nei jest moim obowiazkiem rozgladac się dookoła i non stop czy ktoś własnie nie postanowił sobie wylądowac latawiec nie sprawdzając czy ma ku temu możliwości. Nie jest moim problemem, że ktos ma poplątany spzręt i zamaist używac go zgodnie z przeznaczeniem w razie systuacji niebezpieczne...