Znalezione wyniki: 44

Powrót

autor: bartekk
04 lut 2014, 08:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Starkites 2014

andrzejwodejszo pisze:


Tu raczej nie chodzi o kolorki, wiec nie nazwałbym tego kwestią gustu ... :hand:
autor: bartekk
10 lut 2014, 18:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Witam wszystkich, jestem średnio zaawansowaną kitesurferką i chciałabym kupić latawiec i dechę. Ważę 58 kg, jestem wysoka, więc mam wielką stopę (decha - damska nie za bardzo). Chciałabym coś, co jest i łatwe w obsłudze, ale i jakoś sprzyja progresowi. Rozmiar pierwszego latawca - w 80% skłaniam si...
autor: bartekk
12 lut 2014, 12:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy kształt wavówek

piekne :lol: i czemu to ma sluzyc :doh: hmm :roll: Typowa wypowiedź kiteforumowego 'wyjadacza' ... ;) Czytałeś artykuł, bo po Twoim komentarzu wnioskuję że nie? W takim razie podsyłam link do artykułu na siepływa, może będzie łatwiej.. http://www.sieplywa.pl/siewie/6856/Nowy_ksztalt_desek_surfingow...
autor: bartekk
14 lut 2014, 09:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

2 dni przed zakończeniem było chyba z 10 głosów różnicy i owszem żal mi było patrzeć, że godziny poświęcone na relację z Maroka nie były równie docenione co jeden post linkujący do sympatycznego filmu i relacji na siepływa.pl anie kiteforum.pl. Tak przy okazji zapytam piwkujących na film EuroKamp c...
autor: bartekk
24 lut 2014, 19:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w reklamach

Bardzo fajna reklama Jagermeistera, z mocnym akcentem zimowego surfingu :)


phpBB [video]
autor: bartekk
09 maja 2014, 09:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Surf Market

Bardzo fajny pomysł i inicjatywa!! :thumb: Z doświadczenia z targów zimowych w tym samym miejscu(1500m2 w Warszawie, np: SNOW.TOWN), wiem że pojawia się tam naprawdę sporo osób i większość wystawców była przeważnie zadowolona, a przyjeżdżali z całej polski, więc koszty niemałe :hand: Latem ludzie ch...
autor: bartekk
13 maja 2014, 11:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Surf Market

Ekipa z Surf Market, stara się jak tylko może żeby zachęcić wszystkich do przybycia na targi. Poniżej najnowsze newsiki, na temat wydarzeń na targach. Licytacja sprzętu F-One od 1 ZŁ https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10304705_654992047882710_893970877593201187_n.jpg Do zg...
autor: bartekk
26 maja 2014, 15:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Empty Space - Dakhla!!

phpBB [video]
autor: bartekk
01 sie 2014, 15:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wyższe skoki, unhooked

Kolejne triki: raily krypt(czyli do switch), back to revert(czyli backroll do switch), raily na lewą i backroll na lewą, s-bend, raily blind, kiteloop unhooked, f16, back to blind... Wyższe skoki: Przede wszystkim odpowiednio z depowerowany latawiec. Najłatwiej sprawdzić ilość mocy wypinając się z h...
autor: bartekk
11 sie 2014, 13:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Liquid Force kites

m3xicanSlut pisze:Recenzje SOLO zagraniczne są na razie obłędne. Nie moge się doczekac 12m na testy takze dawajcie znak jak bedzie mozna popływać.

http://www.seabreeze.com.au/forums/Kite ... -Solo-12m/



Czekamy! :twisted:

W tym roku plecaki LF wykonane są w 100% z dacronu !! :)
autor: bartekk
09 wrz 2014, 14:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Bracia Issel - 2014 Season Recap

Miło się człowiekowi robi jak widzi takie polskie produkcje :)

Chłopaki się postarali :clap:

phpBB [video]
autor: bartekk
15 wrz 2014, 17:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy trik Robinsona Hilario

chyba narazie nic z tego nie bedzie.. :doh:

phpBB [video]
autor: bartekk
21 paź 2014, 17:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Wczorajsza sesja wave zaintrygowała tytułowe pytanie. W moim przypadku wyglądało to odpowiednio: 3 minuty nabierania wysokości, 6 minut w przyboju, robiłem około 20 najazdów na falę. Tylko co to za jazda na fali? :roll: :doh: Jakbym miał się przesiąść na foila z powodu krótszego ostrzenia to chyba ...
autor: bartekk
03 mar 2015, 10:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hurtowe reklamy - SPAM na forum

To samo dotyczy ofert biur podróży, poco zakładać 10 wątków na ten sam wyjazd tylko w różnych terminach? Jak co po niektórzy wpadną na forum, to cała strona stracona :/ Ludzie ogarnijcie się, i tak administrator idzie wszystkim na rękę z takimi działami jak "Ofert biur podróży" mogło by te...
autor: bartekk
12 mar 2015, 14:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Teoria to podstawa ;) Filmiki

Tutaj znajdziecie kilka przydatnych filmów, dodatkowo w języku polskim ---> h ttp://kitevlog.com Pływanie ostro odc.1 http://kitevlog.com/plywanie-ostro-jak-wrocic-do-miejsca-startu/ Swoją drogą to był (?) genialny projekt, sposób w jaki tłumaczy Marcin jest naprawdę najbardziej przystępnym z jakim...