Znalezione wyniki: 66

Powrót

autor: andrek
11 kwie 2012, 18:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Bull Bat opinie

najlepsze jest że nikt z Was na nich nie pływał :doh: nie wiem czy dobre czy złe sam nigdy nie miałem w rękach ale dajcie spokój z tym pier****niem jak nie wiecie o czym piszecie. kehinde prosił o opinie :idea:
autor: czpik
18 maja 2013, 12:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

jaki sprzęt wybrać

Witam z góry pisze ze jestem zielony jeżeli chodzi o kitesurfing jeżdżę na snowboardzie od 5 lat i chciałbym spróbować kitesurfingu napiszcie jaki latawiec i jaką deskę kupić .Latawca chcę używać i latem i zimą moja waga to 75kg wzrost 176cm..
autor: stiv amoralny
23 maja 2013, 02:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

mandaro pisze:Pomiędzy 12 a 13 raczej w pływaniu niewielka.
11 była zdecydowanie ładniejsza, a nie miałem. Szkoda.


'11 to teraz customy :) choc nie wiem czy w zasadzie 10 nie jest THE BEST OF ..., w każdym razie mojej '11 nie oddam za żadna kasę :) LUBIE JĄ :thumbsup:

pozdrawim

stiv a
autor: Sebastian Kite.pl
23 maja 2013, 08:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

Cześć,

Dla tych co chcą osobiście porozmawiać o deskach Nobile, jakości etc. zapraszamy na Test Days 2013, gdzie będzie można pogadać z przedstawicielami.

Więcej info tutaj - http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=46311

Z wietrznymi pozdrowieniami,

Sebastian Dudek,
autor: onzo
24 maja 2013, 17:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

ja bym zrobił wręcz odwrotnie. Jak wieje to nie ma spinki. Jak nie wieje to są bezsensowne dyskusje, które nic nie zmieniają. Jak ta np. A nadmiernemu ujawnianiu danych osobowych mówię stanowczo nie. Tym bardziej, że miałoby to nastąpić "z urzędu", nagle i wstecznie, czyli wszystko co napi...
autor: Kubs0n
28 maja 2013, 02:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór Kite 8m

mandaro pisze:Pomiedzy 12, a 8m za duży przeskok jest. To co najlepsze będzie Cię omijało.

Ważę 90 i najczęściej używam 10m

U mnie w użyciu również najczęściej 10m, przy obecnych warunach na 0,5wyspie w szczególności :notworthy:
autor: Grand Master B
28 maja 2013, 07:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wybór Kite 8m

Dzięki za porady. Zmieniam rozmiar na 9 i tu pozostaje mi wybór Swichblade 2010 lub RRD Religion 2010/2011.
Z tego co przeczytałem Religia może być trochę za szybka na początek...
autor: Dyrdan
12 cze 2013, 14:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

deska ucekła :(
ale jest druga:
SU2 ProSeries 2012 138x41

dajcie info czy sie nada na 1 dechę do nauki i później trochę do popływania
ja 75kg

dzięki
autor: gredy
17 cze 2013, 17:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Ale ja się nie znam. Nie wiem. który mam zostawić. Taka sama ze mnie młodzież. Też nie widzę powodu, żeby inni mieli pływać na gorszym sprzęcie niż ja. Co to znaczy sprzedaj? -Pozbądź się sprzętu, który nikomu nie leży? Może początkującym dobry sprzęt jest bardziej potrzebny? Sorry ale jestem już c...
autor: Stawny
22 cze 2013, 11:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ankieta - ile godzin rocznie pływasz na kajcie

Hej to nie ankieta ile wydajesz na godzinę pływania na kajcie :hand: Co za różnica :doh: jak to mawiają, to jak ze spalaniem paliwa w aucie: - ile panu pali? - tyle ile wleje :lol: Można wydać mniej lub więcej na sprzęt, mieć dojście do rabatów lub nie, mieszkać blisko lub daleko wody, pływać FS lub...
autor: eska
23 wrz 2013, 19:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ja kiedyś na Kanarach zabrałam gościowi zaworek z głównej tuby, jak po raz n-ty przypalił w brzeg koło mnie i statywu z kamerą :) Sęk w tym, że w tym modelu akurat dało się zabrać zaworek...
autor: siekier
23 wrz 2013, 20:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Deska wave / surfingowa - relacja z budowy

Prolog. Potrzeba posiadania deski wave powstała jako naturalna kolejność ewolucji. Pierwsze sesje na morzu, ale na twin-tipach, łapanie małych fal, ogólna zajawka. Pierwsze pływanie na zatoce na pożyczonej tego typu desce. Ciekawość jak by to było na morzu z własną dechą. Postanowiłem więc samemu w...
autor: jacekdaktera
29 wrz 2013, 23:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kontynuacja wątku o Anonimowości

Temat moim zdaniem bardzo ciekawy i mądry. Gratulacje za jego wybór. Jak widać po przedstawionych odpowiedziach, każdy z uczestników dyskusji oczekuje od KF czegoś innego. Oczekiwania nasze zmieniają się w zależności od kontekstu pytania, osoby je zadającej, zainteresowania, kwalifikacji zawodowych,...
autor: gasior
11 paź 2013, 10:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska !!!

Testy, testy i jeszcze raz testy.
Jak masz możliwość to podjedź do kogoś kto handluje i sie przeplyń albo pożycz od kolegi i sie przeplyń.
Jak urwie dupę to zmieniaj :)

Na poważnie to tylko Ty możesz ocenić czy przy swoich umiejętnościach i stylu pływania poczujesz różnice.

Pozdro
autor: Smokie
17 paź 2013, 10:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

Ej no forum nie uznało rekordu. Niestety jutro jest prognoza, Janek musisz jeszcze raz pływać 24 h. Marek pożyczy Ci swojego GPSa a Tadziu zmontuje CI jakże profesjonalny film ;)


nie mogłem się powstrzymać :jump: