Znalezione wyniki: 42

Powrót

autor: andrzejwodejszo
14 lis 2013, 16:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Ozone C4 2014 czyli nowa maszynka do uszczęśliwiani

latam na roczniku 2008 ( edge ) od 4 lat - jest to mój jedyny latawiec. Czekam od trzech lat aż materiał się zeszmaci, ale nic z tego :) łatam tuby, zmieniam linki, pływam dalej. Nie należę do ludzi, którzy 5 raz w roku pływają. W sezonie staram się przynajmniej raz w tygodniu być na wodzie, nie osz...
autor: andrzejwodejszo
16 sty 2014, 11:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SZTUCZNE SKRZELA ! Nanotechnologia zaczyna przynosić pie

nie mam pojęcia, ale wiem co potrafi np Grafen - tzn znam 0000000000000000,1% możliwości albo mniej, ale mimo wszystko nanotechnologia zmasakruje nasze podejście do przedmiotów, ich wytrzymałości, możliwości, żywotności, pojemności, rozciągliwości, widzialności i niezniszczalności :) Oby to była pra...
autor: andrzejwodejszo
27 sty 2014, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zalew Wiślany

W Kadynach jestem częściej niż na helu :) - miejsce jak u mamy na obiadku. Póki co jedyne miejsce na świecie, w którym czuję się pewnie - co by się nie działo, mogę liczyć na pomoc reszty ekipy. Plusy - lokalizacja, lokalesi. Minusy - kolor wody, czop.
autor: andrzejwodejszo
03 lut 2014, 20:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grand Prix Snowkite Tour 2014

Marek nie znam dokładnie statystyk kitesurfingowych, ale na otwarcie Grand Prix Snowkite Tour 2014 zgłosiło się 21 zawodników i uwaga :!: 2 dziewczyny Opierałem swoje wyobrażenie na jedynym filmiku jaki widziałem a to musiał być bieg eliminacyjny dla 8 zawodników. Trzymam również kciuki za kolejne ...
autor: andrzejwodejszo
24 lut 2014, 14:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pomoc w znalezieniu Trapezu

Zapraszamy do Olsztyna - upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu :)
Trapezów mamy spoooro - ( prywatnie posiadam Mystic Warriora II od samego początku i mimo, że pracuję w branży to nie zmieniam na inny :)
Warrior to udany model, który od "kilku pokoleń" nie wymaga wiekszych poprawek.
autor: andrzejwodejszo
12 mar 2014, 11:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: GiN Cannibal 2014 i Uru

http://vimeo.com/88811316 Nie ma co porównywać. Cannibal to nowy latawiec z nową charakterystyką i pancernym wykonaniem . Ogrom możliwości jeśli chodzi o setupy - na krawędzi natarcia z dwóch stron mamy po dwa miejsca podczepiania linek mocy. Na tipach dodatkowe 3 miejsca podłączenia linek. Bar wyk...
autor: andrzejwodejszo
18 kwie 2014, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

niestety w weekend nie popływasz będzie 45 od brzegu... w dodatku słabe prognozki.. sprawdź ewentualnie Krynicę Morską.
autor: andrzejwodejszo
16 paź 2014, 16:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krótki film reklamowy

poszukaj tristudio - chłopaki na bank dobrze ogarną temat !
autor: andrzejwodejszo
22 paź 2014, 10:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WTOPY i NIELOTY

Mialem TYPE9 z 2008 i jedynym niedociągnięciem były składające się tipy w przepałowaniu... a że lubię mieć za dużo - latawiec stał się niebezpieczny.. Do pływania w sweet spocie bardzo fajna latawka. Latawiec posiadał też na środku zamek, który w teorii miał zwiększać szybkość / siłę nośną ? - niest...
autor: andrzejwodejszo
06 lut 2015, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gęstość wiatru

Samoloty ta samo - mogą szybciej wystartować zimą niż latem( wznieść się przy niższej prędkości). Obok zakresów wiatrowych szmatek powinna być informacja przy jakiej temperaturze :). Ewentualnie można napisać, że mój edge 11 metrów ma zakres wiatrowy od 6 knotów (zimą na lodzie - do 35knotów podczas...
autor: andrzejwodejszo
11 lut 2015, 14:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [K] RĄCZKĘ do deski NOBILE.

a może czystą bez loga i sobie markerem napiszesz "NOBILE" :D ?
autor: andrzejwodejszo
23 mar 2015, 11:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka decha od North'a do freestylu i mega loopow?

odległość do księżyca to około 380 tysięcy kilometrów - do najbliższej gwiazdy natomiast (słońce) to już 150 milionów kilometrów - ciężko będzie AŻ TAK przestrzelić :)
autor: andrzejwodejszo
15 kwie 2015, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Zeby tylko progno na weekend sie utrzymalo :pray: Specjal, fajny dzionek zaliczyles:) A tak z innej beczki - ile osob oplynelo ta mala latarnie? Wydaje sie daleko. z bliska to ŁŁŁAAADDDNNNYYY kawałek betonu - myślałem nawet o tym aby tam jakoś wejść, ale bez asekuracji z łódki lepiej nie ryzykować....
autor: andrzejwodejszo
21 kwie 2015, 13:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

czy jestem upośledzony ? :D tak słabo mi szło Ostatnio dzięki życzliwości kolegi z Brodnicy miałem okazję dotknąć i przyodziać odnóżami deseczkę ze skrzydłem... Wiaterek: 14-20 knotów latawiec: 11m. edge głębokość: 30-100cm przejrzystość wody: 2cm skrzydełko 90cm spot: KADYNY umiejętności pływania ...
cron