Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: robertdr
21 maja 2013, 22:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

Nie jestem fanem oglądania, ale wpadłem na chwilę - wielcy oponenci karetki nie wciskajcie mi kitu, że nie było tam tysiąca osób przez cały dzień :naughty: Ziomek - zawodnicy to jedno (oni podpisują kwity i liczą się z ryzykiem), ale wyobraź sobie sytuację, że na kogoś spada kawałek rusztowania, pod...
autor: robertdr
22 maja 2013, 21:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

to jeszcze raz - bez wycieczek osobistych NIE CHODZI MI O ZAWODNIKÓW I SAME ZAWODY - ja po prostu nie dam sobie wcisnąć, że przez cały dzień przewinęło się tam mniej ludzi niż zgodnie z prawem powinno być zabezpieczone przez organizatora medycznie (impreza masowa). Nie interesuje mnie czy ktoś zabez...
autor: robertdr
13 maja 2014, 22:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 2 nagie miecze

napisz do Łukasza z surfchaty - handluje JP od dawna.
www.surfchata.pl

pozd..R
autor: robertdr
28 lip 2014, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

wkurza mnie kiedy ktoś broni tego "pożyczkobiorcę" a obraża porządnego gościa .. ..znowu piszesz o mnie? więc konkretnie GDZIE bronię pożyczkobiorcy i GDZIE i kogo obrażam? TEGO NIGDZIE O TOBIE NIE NAPISAŁEM i jeżeli ktoś tak pomyślał to błąd. To nie Ty obrażałeś tu działania colora1, cho...
autor: robertdr
20 lis 2014, 21:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gran Canaria - gdzie są najlepsze spoty ?

Witaj, nie jestem specem od wstawiania zdjeć na tym forum - jak nie wyjdzie podaj maila. Zaznaczyłem miejsce odkąd można pływać (wcześniej w kolejności z obu stron są plaże dla: "tekstylnych, nudystów, kochających inaczej) i kierunek który był podczas mojego pobytu. Tak jak pisałem wcześniej ni...
autor: robertdr
14 maja 2015, 17:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wypadek na 6 ce!!...

Przykra sprawa - życzę zdrowia i w odróżnieniu od "właściciela zatoki" nie będę liszował, a prędzej pomogę. Sam się liszuj Ziomek i nie wciskaj kitu, ze coś wyjaśniłeś w pierwszym poscie, bo jedynie odniosłeś sie do sa mochodów - i co będziesz zabierał prawka, spuszczał powietrze, a może ...
cron