Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: paralizator
22 maja 2013, 14:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HP na kiteroomie ..?

Jeżeli nie dołapujesz drugiej ręki to zdecydowanie tak jak kolega powyżej pisał nóżki do góry(możesz sobie zainicjować rotację kopnięciem nogami w górze - do wyczucia) i bardzo szybka rotacja Jeżeli robisz to wolno nigdy nie dołapiesz drugiej łapki. Powodzenia :thumb: Poćwicz sobie bujańce bo one na...
autor: paralizator
27 maja 2013, 16:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Smokie pisze:
Ziomek. pisze:..dajmy dwóm początkującym/średniozaawansowanym : jednemu Kahoonę - a drugiemu RPMa - któy z nich zrobi "zdecydowanie większy rozwój"


pewnie ten który będzie bardziej rozgarnięty ;)


Cytat dnia :thumb: Uśmiałem się z tego jednego zdania baaardzo. :lol:
autor: paralizator
07 sie 2013, 11:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: uczy nowych sztuczek :)

Fajne foty, ale o co Ci chodzi?
autor: paralizator
07 sie 2013, 11:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: uczy nowych sztuczek :)

donaj pisze:
paralizator pisze:Fajne foty, ale o co Ci chodzi?


"Deska - Aboards W-series 2014"

Proste.

To do recenzji :arrow:

Proste :wink:
autor: paralizator
25 wrz 2013, 11:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

A mi się wydaje że kite uczy się coraz więcej ludzi którzy robią to tylko żeby pochwalić się przed znajomymi. Nie mają zajawki albo po prostu są coraz bardziej zrzędliwi, stetryczali. Proszę was zostańcie przy swoich dotychczasowych zajawkach. Tam się lansujcie, szpanujcie i wzbudzajcie podziw, będz...
autor: paralizator
19 paź 2013, 15:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Nawet jak byś zrobił poczwórnego i tak nie wzbudzisz aplauzu. Nie wyrwało Ci rączek od tego gejli :lol:
Sory gościu ale działasz mi już na nerwy. Gdzie tylko spojrzę to mandaro tu mandaro tam. Gówno się znasz i się wypowiadasz w każdym topiku. Dożywotni ban dla Ciebie to jedyne rozwiązanie :thumb:
autor: paralizator
31 gru 2013, 15:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Grand Prix Snowkite Tour 2014

Super inicjatywa!
Pytanie, czemu wszyscy upadli się na te ściganie? Czy to tak trudno usypać 2 kickery załatwić jakąś ławkę, PCV-kę i już jest konkurencja. Nie dla nagród, dla zajawki :) Podejrzewam że zawodnicy również pomogli by w przygotowaniu parku :thumb:
autor: paralizator
02 cze 2014, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite na Wiśle w samym centrum Warszawy :)

A mi się bardzo podobało. Jak kierunek dopasi to miodzio, nawet UH było grane :) Jedyne co przeszkadza to nurt. No więc m.in dlatego sądzę, że i brudna woda i wiatr na Wiśle nie przeszkadza, a pływało więcej ludzi niż zdążyło się o tym pochwalić :) Ale takiego dorsza jak Ty jeszcze Wisła nie widzia...