Znalezione wyniki: 15

Powrót

autor: Smokie
27 maja 2013, 16:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

Ziomek. pisze:..dajmy dwóm początkującym/średniozaawansowanym : jednemu Kahoonę - a drugiemu RPMa - któy z nich zrobi "zdecydowanie większy rozwój"


pewnie ten który będzie bardziej rozgarnięty ;)
autor: Smokie
26 wrz 2013, 22:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

No co wy ? Sandałki trzeba będzie przyodziać i październik będzie jeszcze piękny w słońcu :)
autor: bobek_h
14 lis 2013, 14:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: potestowy sprzęt

To jest śmieszne. Sprzedajesz używany sprzęt = źle. Sprzedajesz za drogo = źle. Sprzedajesz za tanio = źle bo gdzieś musi być haczyk. Sprzedajesz nowy sprzęt za tanio = źle...
autor: konop
05 gru 2013, 21:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Skontowni wiadomo
autor: gruluk
10 sty 2014, 17:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: buty kite jakie?

@ Wirus, przecież Ty pływasz w rozsznurowanych butach, zmienia to lekko ich flex i zużycie...

Znajomy ( Kajtek) ma takie same, po sezonie na cablu nadają się tylko do utylizacji!
autor: BESTIA
17 sty 2014, 13:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Miejmy nadzieję, że już niedługo... :)

Obrazek
autor: wirus12
25 sty 2014, 19:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

dziś szału nie było .....

Obrazek
autor: Crazy Horse
08 maja 2014, 16:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SPRZĄTANIE SPOTÓW

Święte słowa tomekgrzy. Ja to wcielałem w życie i 2 razy organizowałem takie sprzątanie swojego spotu: Jezioro Turawskie. wszystkich plywających informowałem pisałem tu w odpowiednim dziale na KF (jest w dziale "kto gdzie kiedy") kiedy to się odbywa, na Funpage na FB gdzie okolo 180osób &...
autor: Bartq
02 lip 2014, 19:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wake vs Kite ))

Ziomek, znowu poleciałeś.
Wrzucasz pełny przejazd z zawodów i to jeszcze w Szczecinku, i porównujesz do tego luźne pływanko na 2.0 :clap:
To jak porównywać trudność pływania na SUPie w jeziorku pod domem i na fali..
autor: maliniak
09 lip 2014, 08:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEGRZE

Nie wiem o co Wam chodzi. Super plywanko. Najpierw 12tka pozniej do konca 18. Przeciez nikt nie kaze Wam pajacowac tuz przy brzegu gdzie faktycznie sa ploty z siatki i drzewa. Wystarczy odplynac kawalek dalej i mozna fikac do woli. Ile razy tam pływałeś?! Raz, dwa?! Każdy kto ma oczy widzi jak cias...
autor: usterki
30 paź 2014, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [S] North Vegas 16m 2008

Nie sprzedawaj!!! Dobra szmata!!!
I koledze czasem pożyczysz jak będzie jechał w wakacje z rodziną nad morze co by sobie na skimie przy 7 knotach poszalał... ;)
autor: Pablo
16 kwie 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: odjazdowe aukcje alledrogo

ten temat jest na tyle zabawny, że wrzucam go na główne forum.
autor: FilipN
06 cze 2015, 21:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: su2 na wake

kicker jej nie porysuje. Przynajmniej nie w jakiś znaczący sposób. Bardziej bym się bał czy się nie złamie przy mocnym lądowaniu…. nie wiem co tam będziesz z tego kickera skakał ;)
autor: mary.dk
05 mar 2016, 20:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

Ciekawe teorie :) Ja mam ten właśnie model z 2013 roku który moim zdaniem ma rewelacyjny dół. 12 kts 72 kg deska WH 138 buty i przy tym wietrze spokojnie wypinka jest grana. Miałem wcześniej slabo wiatrową 16 Vegas i ta 13 jej dorownywala. Czyli co 14 15 i 16 UH od 10 kts idą czy takie tylko pierdo...