Znalezione wyniki: 16

Powrót

autor: szed
26 lut 2014, 18:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

A może już czas zastanowić się poważnie nad założeniem Stowarzyszenia? Tylko takiego już poważnego, z wpisem do KRS i mającego osobowość prawną (min. 15 członków). Wiele spraw by to uprościło i przede wszystkim pomogło w rozmowach z lokalnymi władzami. Przykładem może być WSW Dziećkowice. Myślę, że ...
autor: Ziomek.
08 cze 2014, 12:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Porto Botte a termika- true?

mary.dk pisze:mam nadzieje ze rownie dobrze pływasz co opisujesz zjawiska atmosferyczne :hand:
...


Mariusz - wydaje mi się , że lepiej pływam niż opisuję zjawiska atmosferyczne ale nie ma co się unosić - bo dzony ma racje :wink:

peace
autor: Krzysztof-L
26 lis 2014, 23:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

wygląda, że pozowaliśmy 19 X, wtedy na dwóch spotach była obsada i SW, pierwszy z lewej parkuje Dzony...
autor: Pablo
22 maja 2015, 17:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

stop-kiteforumowym-trollom-2.jpg Słuchajcie, od ostatnich kilku tygodni nie poznaję już zupełnie forum. To nie jest miejsce, które wspólnie tworzyliśmy ponad 10 lat temu kiedy kitesurfing był w powijakach i każdy dzielił się bezinteresownie informacjami. Dzisiaj każdy chce tylko sprzedać swoje, ocz...
autor: ufecki
11 cze 2015, 23:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jezioro Turawskie

Pain IQ pisze:kamerka jakaś dziwnie krzywa...

jezioro zostało pochylone. sinice ponoc nie kwitną pod tym kątem :wink:
autor: szed
20 lip 2015, 22:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Silesian Team - WYJAZDY

Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi jak trochę odbiegnę od głównego tematu kite wyjazdów i zapodam małą relację z naszego udziału w Mistrzostwach SUP na rzekach, jakie miały miejsce w miniony weekend w Piwnicznej na Popradzie. Wybraliśmy się tam w 3 os. (Olek z Goczał, ja i moja Ola) http://szed.pl...
autor: Spooky
31 lip 2015, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

W tle jeszcze akcja z zaplątanymi w sieć (???) kormoranami. Olczasowi dwadzieścia tych ptaków zawdzięcza ratunek przed niechybną śmiercią. tak sobie myślę ze Olczasowi naleza sie publiczne podziękowania nie tylko w imieniu tych nieszczęsnych ptakow zaplatanych w sieci ( klusownicze ?) . nie mam twa...
autor: szed
13 sie 2015, 18:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Góra Żar - czyli spot na 761 m n.p.m.

No tak.. Już ktoś skradł pomysł. Śmieszy mnie tylko to nakręcanie ludzi i stwierdzenie: "czy Wiktor pokona siły natury" :lol: Z chęcią bym to zrobił za niego. No ale niestety... nam nie będzie to dane. Mógłby chociaż dać się karnąć tam pomysłodawcy, jako tzw. przedskoczek :wink:
autor: wieloryb
07 paź 2015, 19:19
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Dzień niezwykły. Wiatr klasy premium. Dawno nie zrobiłem takiej halsówki na śródlądziu. Czarna skrzynka zarejestrowała przebieg 108km : https://lh3.googleusercontent.com/-GYFHu5oyTlI/VhVIGGIgwVI/AAAAAAAAHjQ/HgiGV_e_kgE/s912-Ic42/map3.jpg a szczęśliwym numerkiem był dziś numer : https://lh3.googleuse...
autor: Krzysztof-L
13 paź 2015, 01:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowany ban w Niemczech

Hmmm, nasuwa się pytanie czy nie należałoby przeanalizować dotychczasowej strategii promowania kitesurfingu. Efekt jest taki, że jesteśmy odbierani jako pozbawiona instynktu samozachowawczego zgraja oszołomów z latającymi parawanami, która nie szanuje środowiska, straszy ptactwo, ignoruje przepisy i...
autor: szed
29 mar 2016, 18:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

:shock: :shock: :shock: Jakim to trzeba sqrwysynem być żeby coś takiego zrobić!!.. I jeszcze tyle trudu sobie zadać.. Przecież tam nawet dzieciaki biegają nad wodę. Nie wyobrażam sobie gdyby ktoś na to nadepnął przez przypadek.. Mogliście to zgłosić na policję. Wiem, że i tak by to umożyli ale zawsz...
autor: olczas
30 mar 2016, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Kawał kutasa z gościa .Zachowuje się jak jakiś p******* terrorysta w ukryciu ,nie ma jaj żeby pogadać i przedstawić choćby najdurniejsze wg niego argumenty i powiedzieć w czym jest problem tylko pewnie po nocach rozrzuca przepalone z palet gwoździe bo nawet mu żal na nowe za 3,50. Jak sytuacja się p...
autor: olczas
03 maja 2016, 11:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

dobrze że 1% trafi do kogoś kogo znamy i na pewno sie przyda.dzieki za namiary do sąsiada ze spotu . Wracając do tematu gwoździ to proponuje zrobić spotkanie w większym gronie ,bo rozumie że nie tylko lokalnym zależy na pływaniu na Goczkach i poświęcimy godzinę na jakąś akcje sprzątająco -penetrując...
autor: Krzysztof-L
18 mar 2017, 14:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

i otwarło się okno deszczowe, przybyli Darek ze Sławkiem, powiało na 7-9m2 z SW a drużyna harcerek na DZ wołała ahoj!
Takie rzeczy tylko na Gocza :thumbsup:

[edit] i był jeszcze trzeci jeździec Johny - nadrobił z okładem wczorajszą absencję
cron