Znalezione wyniki: 13

Powrót

autor: Ziomek.
21 maja 2013, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

jako uczestnik, (lepiej MI pasuje to określenie niż zawodnik ) odpowiem : wiem na co się piszę, odpowiadają mi te warunki i zgadzam się na nie , podpisując listę startową, za niepełnoletnich podpisuje je rodzic/ dorosły opiekun.. wiem też ile kosztuje zapewnienie karetki na 1 dzień zawodów.. nie upr...
autor: unhooked
18 paź 2013, 20:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

TRENING MACIEJA MACIEJSKIEGO W TARIFIE pod czujnym okiem Mastera
phpBB [video]


00:14 - miszcz :clap: Trick siedzi jak ta lala :thumb:
autor: TrueKejner
18 paź 2013, 21:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Tu od 4 miesięcy zero, a tam 7 stron komentarzy. Potraficie tylko gadać o sprzedaży, albo wyrażać dezaprobatę. Janek nie jest do was wrogo nastawiony, a wy mokra wasza sierść... Hahaha! Może po prostu jestem za mało kontrowersyjny, żeby dorobić się AŻ 7 stron... Nie wiedziałem, że to o to chodzi w ...
autor: BraCuru
19 paź 2013, 11:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TRENING MARKA ROWIŃSKIEGO JR W TARIFIE

Jak moje dzieci są niegrzeczne, to w ogóle nie wdaje się z nimi w dyskusję. Działa :thumbsup: Od razu grzecznieją :wink: mają 2 i 3 lata.. . Ale czy będzie to równie skuteczne w przypadku 50 latka? Jeśli nie to mam gorącą prośbę do Admina lub Moderatorów, aby rozpatrzyli potrzebę odizolowania użytk...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Denis Żurik - najmłodszym Mistrzem Polski
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Denis Żurik dostaje się do międzynarodowego teamu Slingshota
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Red Bull:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Ambasador od zaraz! Posty: 5 • Strona 1 z 1 Cz maja 02, 2013 22:55 Elo, Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem. Jestem młody...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: dreadless
14 kwie 2014, 10:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SLINGSHOT RPM

konop pisze:
Richie pisze:Żadko wypowiadam się na forum,...


A jeszcze rzadziej do słownika :mrgreen:


Hahaha... ja co by nie zniechęcać chłopaka do pisania opinii na forum ugryzłem się w język ale widzę Konop, że ty nie wytrzymałeś :mrgreen: (chociaż twoja cięta riposta też nie zachwyca spójnością logiczną)
autor: Ziomek.
28 kwie 2014, 10:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w tandemie

zgred pisze:
właśnie też się zastanawiałem co się dzieje jak para poleci na twarz na głebokim - bo cośtam - chwilę może być nieprzyjemnie


..na Twoim avatarze widać co jak poleci na płytkim na rafie :wink:

peace
autor: TrueKejner
15 maja 2014, 21:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: DAKTI i VICTOR w jednym teamie

czy autor może wyjaśnić o co chodzi dokładnie w tym wątku? bo przez to słodzenie z każdej możliwej strony jakie to wielkie osiągnięcia tam nie padły (haha, jak można było aż tak to wyolbrzymić?) zgubiłem wątek. :doh: No chyba że chłopaki dostali się do Red Bulla no to rozumiem- intro trza zrobić. :t...
autor: Rigus
09 maja 2016, 22:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wakacje na Helu za darmo -> zostań beach boyem!

Super oferta :shock:
Jest szansa na jedzenie tego co spadnie z stołów?
Wtedy byłoby naprawdę za darmo :thumbsup: