Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: Fred :: TeamKatapa
05 cze 2013, 08:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

wprawdzie to nie spływ z jaca i stawnym, ale tez zajebiscie ;) 20min drogi z pracy / 40min z domu :D https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/943369_592500920784461_1226221734_n.jpg https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/963908_592500947451125_726792191_o.jpg https://fb...
autor: Fred :: TeamKatapa
23 cze 2013, 07:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

Romek dzisiaj wszystko odbywa się przez fejsbooka :) -->> https://www.facebook.com/pages/*******/112853035467800?fref=ts Oficjalne wyniki w konkurencji Race Open: 1. Tomek Janiak 2. Błażej Ożóg 3. Maks Żakowski 4. Przemysław Miarczyński 5. Adam Szymański 6. Dominik Glogier 7. Piotr Bocher 8. Jakub B...
autor: Fred :: TeamKatapa
27 cze 2013, 12:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

ale se chlopaki lacha dra z Brzezna, a jeszcze kilka sezonow temu... ;P

Brzezno jest fajne bo jest tanio i blisko, jak w bideronce. Nie ma co zaprzeczać i się wypierać. Predzęj czy później i tak się tam przy jakiejś okazji zobaczymy :P

pozdro
autor: Fred :: TeamKatapa
11 lip 2013, 09:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ok, byłyś w stanie w takim razie zrobić minitutorial ... Kolego sympatyczny, dla własnego bezpieczeństwa powinieneś taką wiedzę jak najbyszciej posiąść!! Nie dopytuj się na forum, tylko weź telefon i zadzwoń do swojego instruktora z reklamacją, bo nie przekazał Ci podstawowej wiedzy, która ma wpływ...
autor: Fred :: TeamKatapa
24 lip 2013, 18:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurferzy uratowali żeglarzy w sobieszewie

Jak to zawsze bywa, artykuł trochę poprzekręcany, ale wydźwięk ogólny bardzo pozytywny. Szczęście żeglarzy, super reakcja surferów, wszystko się pięknie skończyło, bo warun był srogi. Bez pomocy chłopaków gości najpewniej zepchnęłoby pod falochron na którym łamały się konkretne fale, a wtedy cała hi...
autor: Fred :: TeamKatapa
01 sie 2013, 07:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

Marek nie mówie, że to nie jest fajne, bo nie pływałem. uczucie z foila na pewno jest inne i sam chętnie w słabym wietrze bym spróbował. Z pływaniem na fali do którego dążymy lub powinniśmy ma to jednak niewiele wspólnego. Owszem gościu pewnie świetnie sobie radzi, ale jeździ miedzy tymi falami, skr...
autor: Fred :: TeamKatapa
01 sie 2013, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wave foilboarding

(...)Sprayu może i nie będzie, ale on jest dla widzów i fotografów. sprej to efekt dobrze wykonanego skrętu, dla mnie nie ma nic lepszego niż poczuć tą opadającą mgiełke. Super ciasnych skrętów się nie spodziewam, foil nie może być mocno przechylany, bo traci swoją "nośność", wy też music...
autor: Fred :: TeamKatapa
16 sie 2013, 11:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Mieszkam w Sopocie i pływałem może 2-3 razy. Bardzo rzadko zdarzają się fajne warunki 13+ węzłów i odpowiedni kierunek. Ale jak już przywali to zabawa na falach jest przednia :) Panie, nie opowiadaj Pan bajek. 2-3 pływania to w jednym tygodniu da się zaliczyć. W tym sezonie pływania było bardzo duż...
autor: Fred :: TeamKatapa
07 lut 2014, 13:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: pytanie do windsurferów

na ws'ie plywam od 16lat, kite'a nieśmiało zaczynałem jakieś 5-6lat temu właśnie po to, żeby zwiększyć ilość dni spędzonych nad wodą. Kite: - latwiejszy w transporcie - szybko docenisz brak konieczności wiązania deski pasami na dachu, - większy zakres wiatrowy - lekkość i możliwości latawca w granic...
autor: Fred :: TeamKatapa
13 mar 2014, 09:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Myślicie, że w sobotę wejdzie sesja w trójmieście? Bo z wielką chęcią bym się wybrał :) :hand: brzeźno bardzo prawdopodobne, że wejdzie :thumbsup: Żadne Brzeźno przy takiej prognozie fajnie nie wejdzie, nie czarujcie sie chlopaki. Szcześliwie może można się wstrzelić w Sobieszewie, ale po co kombin...
autor: Fred :: TeamKatapa
18 mar 2014, 09:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

KarlsonzDachu pisze:Dziiwne. Taki wiatromierz widziałem z 54knotami i nawet pływanie było, a tu 46, a ja ciągnąłem dupę po piachu jak piesek przy kupci... :lol:


inna gęstość powietrza przy 5stopniach niż przy 20 :)
autor: Fred :: TeamKatapa
10 kwie 2014, 13:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Sayyid_Ahmad pisze:Bedzie dzisiaj pływanie ? Sopot/gd Brzezno?


nie.
autor: Fred :: TeamKatapa
28 maja 2014, 09:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Pierwsze info z plaży:
https://www.facebook.com/surfmaniacspl/ ... nt_count=1

Miejsce: Nowy Port
Wiatr: 20węzłów NE,
Falka: git!

pozdro
autor: Fred :: TeamKatapa
11 sty 2015, 18:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sezon zimowy 2015 na mokro

W Łebie dziś grubo za grubo, średnia powyżej 40węzłów. Nie wyciągnąłem kite nawet z plecaka, bo byłbym sam, a kopy jak chodziły to zaciągały z południa. Przeprosiłem się ze złomem, choć jak przychodził strzał to na 3.3m żaglu jak na dzikiej świni. Windsurferów sporo, około 12 osób, żagle od 3.2 do 3...