Znalezione wyniki: 20

Powrót

autor: Korpuch
14 maja 2013, 16:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W Brzeźnie od pół godziny 16knts N
autor: kiteoszolom
26 cze 2013, 00:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: FORD KITE CUP 2013 REWA!

Ziomek. pisze:..co nie znaczy, że inni nie pływają mocno - Denis nadrobił sporo moc, zmieniając latawce na twarde właśnie,


Elo,
To twardość skrzydła ma taki wpływ na progress... Pompuje latawiec na 7... To za mało? Dlatego nie mogę dokręcić backrolla?
Pomóż pls :!:

Elo :!:
autor: jacamakajta
01 lip 2013, 09:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

wiatru jak na lekarstwo :( czyli tak jak icm dawał na ustke :) Wczoraj niestety każdy ze składu miał inną koncepcję spływu i nie było chętnych na downwinda w słońcu przy wiaterku od 20knots w górę, czyli sugerowany :P start 11-12 standardowej trasy co byłoby strzałem w 10 :thumb: W mocno okrojonym ...
autor: Ziomek.
11 lip 2013, 10:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Wrogu pisze:Zamiast się dąsać posłuchaj Freda, bo wypił więcej wody z zatoki niż Ty. I zapewne większość z nas - użytkowników forum.


.."koledzy sympatyczni" - apeluję - NIE PIJCIE WODY Z ZATOKI :pray:
..jej poziom i tak jest już niebezpiecznie niski :hand:

peace
autor: Korpuch
23 lip 2013, 09:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

adrianoos pisze:Brzezno po robocie ?

siii, tylko szkoda, że takie fale nie wchodzą jak na sobieszewie, ale czego od "biedronki" wymagać ;)
autor: JastrząB
17 sie 2013, 21:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Nowa łejwówka

Chciałbym się dziś pochwalić najnowszym dokonaniem, tym razem bez relacji (wybaczcie): http://s4.ifotos.pl/img/4jpg_neaaaah.jpg Surfboard 5'9"x18,5', fish tail. Trochę się natrudziłem przy tym projekcie, było parę rzeczy z którymi miałem do czynienia po raz pierwszy, szczęśliwie udało się nicze...
autor: LatającyDziadekTadek
18 sie 2013, 11:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

Uff. Dopłynęliśmy po prawie 13 godzinach 8) 8) 8) Wiatru starczyło do końca, chociaż momentami było mało mimo, że zrezygnowałem z 10 edge na rzecz 18 epic. Więcej szczegółów w miarę jak będę dochodził do siebie. Muszę nieco rozprostować kości po tym maratonie który dzięki halsówce wzdłuż Helu wydłuż...
autor: Adam S
10 paź 2013, 18:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 62 Błękitna Wstęga Zatoki Gdańskiej 2013

No niestety - zamiast wygrać, popłynąłem spytać Maksa i Błaszka, co wyprawiają. Próbując ich złapać, zrobiłem 4 rufy i ładny zygzak. Niestety po prawie 1,5h jazdy pełnym gwizdkiem, jakość rozumowania spada.
Chyba nie byłem emocjonalnie gotowy na wygranie tych regat.
autor: Analog
11 paź 2013, 10:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Gdzie będzie najlepsza fala na Bałtyku?

Mi osobiście strasznie nie podobał się warun w wyżej wymieniony poniedziałek przez freda. Jak wszyscy schodzili to widziałem jak się Fred dopiero rozwijał. Wiatr przy brzegu był strasznie nierówny i można było się prawie zabić ;), dlatego szybko uciekliśmy do rewy z nadzieja na lepsze pływanie ale....
autor: przemass
30 sty 2014, 11:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kasia Lange Cumbuco 2013 - nowy film z Brazylii!

Widzieliście ;) :?:

phpBB [video]


Katarzyna Lange Kiteboarding in Brasil


:twisted:
autor: Dorian :: SurfPoint
07 lut 2014, 12:33
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: pytanie do windsurferów

Wiem, że wielu windsurferów przesiada się na kajta Znam też paru, którzy wracają do WS po paru latach na kite;) Ja np odpalam winda jak jest grubo, czyli np powyzej 30 wezlow. Wtedy na kite wysokie skoki nudza sie po 1h, a na windzie zabawa sie dopiero zaczyna :) Teskni sie do windsurfingu jednak...