Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: Pinio
20 lis 2013, 18:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Zakazy zakazy na początek wszystkim uczestnikom pielgrzymki
rybackiej na odpust Piotra i Pawła do nas Puck wydać zakaz
A potem zobaczymy ;-)
autor: zbrochaty
04 lip 2015, 12:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wczasy na Helu czyli #polskawruinie

zaq pisze:Filmidło z ostatniego wypadu na Hel ;)

Trochę znajomych zawody na Ekolagunie. Enjoy


Enjoy?
Spróbuj to zmontować jeszcze raz... tego się nie da oglądać
W pewnej chwili ujecia zmieniają się w takt muzyki czyli co pół sekundy. Niezłego OCZU-PLĄSU można dostać. To takie marketingowe tryndy teraz są?
autor: zbrochaty
17 lip 2015, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WIETRZNY ŁOWCA - to jest i będzie darmowe!

Pomysłów na rozwój systemu to mamy z pół zeszytu... tylko, żeby jeszcze kasa na to wszystko była... Na tą chwilę chcemy mieć na mapie jak najwięcej punktów i to jest nasz priorytet na ten sezon. Wasz priorytet to jest złapać jak najwięcej danych potencjalnych klientów na kajty, które sprzedajecie. ...
autor: Rigus
04 paź 2015, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Niezły ból d. .. gdzie Janek w swoim poście w tym wątku kogoś obraża szczuje ? Bra Adriatyk cross to na pewno coś innego niż wpłynięcie na foilu do portu żebyś mógł się polansowac i urządzać mrożace krew w żyłach zabawy na kf "gdzie jestem na zdjęciu? Hello szukajcie mnie! !"
autor: gredy
10 lis 2015, 14:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

dobra fota - śmietnik

Hehe, fota jak fota ,ale podniecanie się nią,trochę dziwnie już wygląda :lol:
autor: eclave
27 lip 2017, 23:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Loopy do delikatnego spokojnego lądowania

Przeczytalem z ciekawości i ilość głupot jaką tu piszecie jest niesamowita, haha! Jedynie Mikolpa trzyma się rzeczywistości a reszta to takie teorie jakby o wysokich skokach to słyszeli z trzeciej ręki. Jakie odpuszczanie baru, jakie luzne sterowki, jakie obowiazkowe kiteloopy? Witam eksperta. Proś...
autor: eclave
28 lip 2017, 20:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Loopy do delikatnego spokojnego lądowania

Panie wielce obrażony, tu pisze menel spod sklepu! Wyluzuj chłopie. Trzeba czegoś więcej, niż rozbuchane ego bananowego dzieciaka, żeby mnie obrazić :notworthy: Pamiętaj: forum to miejsce do dyskusji, wyrażania swoich opinii, a nie obrażania innych i leczenia swoich kompleksów wyższości - pomyśl o ...
autor: hawk
31 paź 2017, 19:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Mincek, specjal, przemjas, Jako początkujący, śledzący z uwagą forum od długiego czasu, nieznający żadnego, chciałbym Was pogodzić... Otóż specjal w ocenie mincka i przemjasa podejmuje zbyt duże ryzyko. Ale pływając nie stwarza raczej ryzyka dla innych. Wasza krytyka jest z pewnością podyktowana tro...
autor: kuicets
17 lis 2019, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Zaraz zaraz. Jedziecie jak po burej suce i przez to umyka fundament tematu. Nie wnikam dlaczego tak się stało, co mógł zrobić, a nie zrobił, że szkoda sprzętu nad życie itp. Itd. Każdy teraz mądry, że rescue trzeba było że to tamto trzeba było. A jakby bylo ciepło to każdy z Was by miał brązowa pian...
autor: Mincek
19 lis 2019, 12:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Wbije kij w mrowisko. Każdy który tutaj wypisuje że ktoś jest sobie winny bo pływał na off, że nie chciał odpuścić latawca czy czegokolwiek, to mi trochę go żal. Nie potrafisz ?? nie umiesz ?? nie masz umiejętności ?? Nie chcesz ?? zadzwoń do SAR, o tym nikt nie wspomina. Człowiek miał problem CZŁOW...
autor: Butek
18 sie 2020, 13:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Akcja promocyjna/ oczyszczanie plaż w Pucku 23.08 Niedziela #BałtyckaOdyseja

Aloha! Już w najbliższą niedzielę (23.08) kolejna edycja Bałtyckiej Odysei, tym razem weźmiemy się za czystość plaż w Pucku. ZAPRASZAM KITE/WIND SURFERÓW :!: :!: :!: Podczas poprzedniej edycji sprzątaliśmy plaże od Władysławowa po Hel, łącznie z ekologiem Dominikiem Dobrowolskim pokonaliśmy 34km :th...
autor: kaczmimo
19 wrz 2020, 10:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: The Surfr App

123 pisze:Gdzie można znaleźć listę smartfonów, z którymi aplikacja jest kompatybilna?

Na ich stronie jest link do wykazu kompatybilnych telefonów :
https://www.thesurfr.app/#1592295699742-661c3e66-edb4
autor: jedi1
28 wrz 2020, 09:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: The Surfr App

Zainstalowałem the Surfr App na telefonie Moto E4+ (XT1771) Android 7.1.1 i w żaden sposób nie potrafię uruchomić pomiaru. Po prostu nie mogę znaleźć w tej aplikacji gdzie to zrobić. Przypuszczam, że powinno to być w Record Menu, ale takiej zakładki nie widzę. Jest tylko: Sessions, Live, Boards, Pr...
autor: jeżu23
30 sie 2021, 11:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wysłałem córke na obóz do szkółki wake.pl

Wrzucam tutaj ponieważ na fb zablokowali możliwość dodawania komentarzy :naughty: Bardzo rzadko to robię ale obiecałem sobie że  tym razem napiszę komentarz.Wybrałem dla 11-letniej córki obóz w wake.pl po obejrzeniu filmiku https://www.youtube.com/watch?v=-3MuzRD5j-w&t=36s, opisie na stronie i o...