Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: mattworm
13 paź 2013, 10:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SPOTY SNOWKITE'owe

Ja mam dla kogoś z południowego-wschodu miejscówkę, jeżdzimy w Torkach niedaleko Medyki( od Przemyśla ok 20km ). Na prywatnej łące mamy pozwolenie i brak w promieniu 5km jakichkolwiek drzew. Spot obsługuje wszystkie kierunki :thumbsup: Zdj z tamtego roku, ale jak jest śnieg i wiatr jest super zabawa...
autor: mattworm
20 mar 2017, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Majorka

Byłem od kwietnia do pazdziernika. Wziąłem latawiec 13m do podrecznego , do walizki trapez i resztę, pianki nawet nie musisz brać :D woda w sierpniu ma 30st. Aczkolwiek widzialem lokalesow w krotkich :shock: :shock: :shock: ,deske za nim kupilem swoja od miejscowych to porzyczalem. Srednio 10euro za...
autor: mattworm
08 kwie 2017, 20:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Loop

Hej nie wiem czy Ci to pomoze ale ja sam dochodzilem do wszystkiego metoda prob i bledow. Duzo ogladam filmikow na youtubie z roznych prespektyw. Wiem jedno ze jak nie sprobojesz i nie jebn... O wode kilka razy to sie nie nauczysz. Na poczatek - po wybiciu jak osiagniesz max wysokosci i zaczynasz le...
autor: mattworm
05 paź 2017, 15:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic 2017, rezultaty;)

A wracając do wątku to zalapalem sie na tydzień grecki -w lidlu z marnym wynikiem ale jest
autor: mattworm
05 wrz 2018, 19:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pływanie samemu

Na YouTube jest fajny filmik jak rozwinąć latawiec na wodzie i wcale nie jest to dramat, problem w tym ze to co piszecie tutaj to rozwijanie linek z puszczonym latawcem wtedy to faktycznie dramat , ale można rozwijać linki idąc z latawcem pod wiatr trzymając go ,nie ma bata żeby się zaplątały a jak ...
cron