Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: Smokie
31 lip 2013, 23:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy dział na Kiteforum.pl - "Kitesurfing w mediach"

Nie no, pewnie. Zróbmy jeszcze kilkanaście dodatkowych działów. Następny może "Kitesurfing w klozecie".... W dodatku pomysł, żeby ten dział, jak i "relacje..." znajdował się wyżej niż zaginione, bezpieczeństwo, czy choćby recenzje, uważam za poroniony. Pablo chyba może jednak cz...
autor: gruluk
05 wrz 2013, 17:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szkola Lavida - opinie?

Poziom szkolenia łatwo można sobie wyobrazić po Twoim wątku " płytki spot na mazowszu " i wpisach w stylu, że nie wyobrażasz sobie startu latawca na głębokiej wodzie :pray:
autor: peg
16 wrz 2013, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Tomku - czy Ty czytasz SAM SIEBIE? dobrze... spróbuję jeszcze raz. Czy rozumiesz, że Twój lisz podpięty do Twojego Flag Outa, srag outa, fisz outa albo slow hyper outa lub do jakkolwiek inaczej nazwanego systemu bezpieczeństwa - MOŻE CIĘ W NIEKTÓRYCH SYTUACJACH ZABIĆ? Wiem ja działa flagout, wiem ja...
autor: TrueKejner
19 wrz 2013, 07:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

z tego wątku już raczej nic sensownego nie wyniknie.

np. ten ziomek nie ma karty IKO a też jest zajebisty:
phpBB [video]


Liczy się czy masz protektorów na real a nie jakąś kartę rowerową z 2008...
autor: jacekdaktera
29 wrz 2013, 23:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kontynuacja wątku o Anonimowości

Temat moim zdaniem bardzo ciekawy i mądry. Gratulacje za jego wybór. Jak widać po przedstawionych odpowiedziach, każdy z uczestników dyskusji oczekuje od KF czegoś innego. Oczekiwania nasze zmieniają się w zależności od kontekstu pytania, osoby je zadającej, zainteresowania, kwalifikacji zawodowych,...
autor: Ziomek.
26 cze 2014, 18:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wainman Hawaii - co się dzieje z jakością?

jedi1 pisze:
Mi po 3 sezonach pływania w barze się skurczyła jedna sterówka..


..w za wysokiej temperaturze prałeś :hand:

peace