Znalezione wyniki: 11

Powrót

autor: rolmigo
22 mar 2013, 11:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

przeróbka baru - zmaina systemu depowerowania

witam! jak wszystkim wiadomo knaga depoweru w chikenloopie systemu naish od 2008 do 2011?? to jakaś porażka może działa to w malych latawcach i przy średnich wiatrach. ja niestety latam na latawcach powyżej 12m a najczęsciej 16m i jak przywali szkwałem to użycie depowera graniczy z cudem, trzeba puś...
autor: rolmigo
20 maja 2013, 21:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

1.Teoysta 2. sander 3. Mikolpa 4. Qba 5 rolmigo Co do lokalizacji to obie wydają się dobre, więc mi to obojętne póki nie będę musiał wymieniać w stacji baterii :wink: , jakby co to stacje zawsze można przenieść. Z ciekawostek, to wczoraj byłem koło domku na śluzie i mierzyłem wiatr, wiało nierówne ...
autor: rolmigo
16 mar 2014, 17:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

dziś na kunicach zapowiadało się słabiej nawet rozwinąłem 16m ale tak przed 11 jak przywaliło to nie mogłem nawet utrzymać 16m przy ziemi dobrze że nie wystartowałem!! :shock: bo waliło zdrowo powyżej 40!. więc zmieniłem na 12m i tak było mocno ale już nie zmieniałem. 3h zabawy i moc mi się skończył...
autor: rolmigo
15 cze 2014, 07:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Przyjedziesz robic bar to sie ogarnie latawke. To ok 1h roboty. Oczywiscie Jak bedziesz chciał. Pokaze ci jak wyglądają moje naprawy tego typu uszkodzeń

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
autor: rolmigo
17 cze 2014, 09:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: przeróbka baru - zmaina systemu depowerowania

po ostatnich skutecznych przeróbkach baru do rebela przyszedł czas na zmiany w moim nowym nabytku: chodzi o bar RRD addiction z 2012r i system depowerowania przechodzący przez oczko. na oczku dość szybko linka się przeciera (ok 10 -20 pływań w warunkach jeziornych - dość często używam depowera ze zw...
autor: rolmigo
18 sie 2014, 12:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

We wrocku masz vento a w legnicy jest surfmix.
autor: rolmigo
19 paź 2014, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jaka maszyna itd.do szycia

z szyciem latawców nie ma tematów tabu. :naughty: zwykła domowa maszyna na własne potrzeby powinna wystarczyć do szycia poszycia. problemy możesz mieć jedynie z szyciem tuby w miejscu gdzie jest zwinięta na kilka razy (szew główny) ale są na to sposoby. :mrgreen: w maszynie będziesz wykorzystywał śc...
autor: rolmigo
10 sty 2015, 18:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

pięknie popływane na homespocie :mrgreen: pochwalę się, że dziś po raz pierwszy latałem na dwóch latawcach jednocześnie o łącznej powierzchni 26m 8) moja 14m i 12m Jareckiego. oczywiście była to akcja ratunkowa! Jareckiemu podczas pompowania uciekł latawiec i turlał się po jeziorze w stronę trzcin i...
autor: rolmigo
13 sty 2015, 06:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: temperatura ciała po pływaniu

pływam na kite nie choruje żeby tylko to info nie trafiło do NFZtu bo lekarze zaczną przepisywać kite na receptę wszystkim pacjentom w przychodni, a jest ich tam sporo (wiem bo byłem ostatnio z dzieckiem na bilansie) i na wodzie nie było by miejsca do pływania dla nas!! :lol: a na poważnie, co do a...
autor: rolmigo
15 sty 2015, 06:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: temperatura ciała po pływaniu

Aktualnie nie chorujemy tylko ciekawe czy na starość nic nie wyjdzie....?! odnośnie takich stwierdzeń mam jedno spostrzeżenie, którego nie mogę dopasować do tej tezy. mianowicie miałem znajomego - kombatanta, który walczył w IIWŚ i jak opowiadał jak często nie dojadał, maszerował w chłodzie, spał n...
autor: rolmigo
18 lip 2015, 08:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

po pływaniu odkleiłem z auta nalepkę waveamigos to może ja też dorzucę coś od siebie. całe zajście mam utrwalone na zdjęciach... fakt, że doszło do wypadku i wina sprawcy to jedno, ale to że nawet nie zwolnił i nie sprawdził czy nikomu się nic nie stało to powinny zainteresować się odpowiednie służ...
cron