Znalezione wyniki: 23

Powrót

autor: GURU 10.5
09 maja 2013, 13:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deska Wave jako słabowiatrówka ?

I po temacie... only giełda :roll:
autor: Ziomek.
11 maja 2013, 22:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

co ma niby znaczyc ze niska jakość produktu w sezonie 2013 jest niemożliwa? :roll: : ..co znaczy TYLE - ILE napisałem - że życzę wielu firmom z konkurencji TAKIEJ jakości nic więcej i nic mniej kiedyś miałem Passata '88 - cóż to było za auto ..nic się nie psuło - lać i jechać potem rocznik 2004 - &...
autor: lewch
12 maja 2013, 00:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: S > Nobile N62 2010 Kite 9m + Bar

Nie wprowadzajmy użytkowników w błąd, to jest n62 v1.0 rocznik produkcji 2009... :naughty: Aczkolwiek sam posiadałem tego kita i byłem bardzo zadowolony Bardzo duzy zakres wiatrowy + wstawanie z wody jak na delte przystało. 2 wezełki regulacji na uszach latawca + tasmy depowera daja duża regulacje m...
autor: FilipN
12 maja 2013, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

czekajcie, moment - od pewnego czasu, w tym wątku, pojawiło się stwierdzenie, że nie można zastosować innych finów niż KISS. Dlaczego?? Skoro można kupić i zamontować "normalne" finy G10 od Nobile?! Kupiłem też ostatnio finy G10 Nobile (bo są fajne 35mm) i zamontowałem do deski innego prod...
autor: surfoteka
12 maja 2013, 16:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite Race w systemie sportowym

Tak piszac o lidze szkol przypomnialem sobie pewna sprawe z zeszlego roku... i wlasnie pojawilo sie pytanie Co PSKite robi aby kitesurfing pojawil sie sportowym systemie rywalizacji dzieci i mlodziezy? Jako przedstawiciel zlomiarstwa majac na uwadze rozwoj dyscypliny i jej przyszle szanse olimpijski...
autor: Korpuch
13 cze 2013, 07:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hm ot dyskusja sie zrobiła i o to chodzi..triks and tips lokalny ....generalnie to musze odświerzyc skil bo raz że IKo2 gdzies tam zrobione na otwartym mozu wiec zatoka powinna byc konfortowa i trochę udało sie na Wake w Wro posmigać wiec może się nie połamię.... oby wiało coś na 12 m bo puki co to...
autor: Pinio
04 lip 2013, 11:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: zgubiona deska RRD Poison

Kubuś bo mnie wqrwia :evil: to, że deski znikają :arrow: czarna dziura 8)
A używają ich później wędkarze.....
Niestety są wśród nas miłośnicy cudzej własności . :thumb:
autor: Ziomek.
03 sie 2013, 12:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kłopot z barem po eject'cie

A jeśli odpalasz zrywkę częściej niż 2-3x w sezonie to znaczy, że albo to nie jest sport dla Ciebie, albo sam stwarzasz sytuacje niebezpieczne, więc może warto się nad tym zastanowić. Onzo, właśnie dałeś mi do zastanowienia no ja odpalam i polecam odpalać zrywkę tak często - jak to naprawdę potrzeb...
autor: MartinWro
05 wrz 2013, 12:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Garda, Leucate, Tarifa, Essaouira, Sardynia [09/10/2013]

Jestem na trochę grubszej wyprawie, więc na bieżąco będę uzupełniał. Zapraszam do przeczytania relacji z miejsc, które już widziałem. Garda: http://kitelancers.com/posts/wlosko-wyprawo Lagunes de Beauduc, Leucate: http://kitelancers.com/posts/kite-po-zabojadzku Tarifa: http://kitelancers.com/posts/z...
autor: ni_knight
13 wrz 2013, 10:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Mój głos w tej dyskusji na temat bezpieczeństwa nie osamotniony. Nie rozumiem tych którzy tak wybrzydzają leasha, którego wszyscy i tak używają. A irytuje mnie tylko brak troski o bezpieczeństwo innych. Nie jest osamotniony, ale rzuca się w oczy tutaj podział na tych co już dużo wody z zatoki wypil...
autor: Ziomek.
18 wrz 2013, 10:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Pozostanę ze swoimi farmazonami, ze swoją mierną wiedza i krotkim stażem na forum ... Tomku - bez urazy - MOŻESZ skorzystać z rad bardziej doświadczonych lub pozostać przy swoim - Twój wybór nie przeproszę Cię za swój mało dyplomatyczny "styl" wypowiedzi - TAKI mam i nie poradzę na to .. ...
autor: BraCuru
25 wrz 2013, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

kolego kowal2x sam jestes głupi. Oto dlaczego nie chcę tutaj się mądrzyć. Nic z tego nie wynika. Wolę działać i już od 2 tygodni działam zamiast 2 tygodnie udowadniać, że jestem czy nie jestem gupi. Trzymajcie kciuki, bo pomysł mam chyba dobry. Każdy kto słyszał podpisuje się pod nim i wierzę, że n...
autor: ksawery1
27 wrz 2013, 00:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

BraCuru pisze:Czy ktoś może potwierdzić, że poszkodowany ma szanse na pełen powrót do zdrowia. !




Jeśli chodzi o wypadek z 1 września, poszkodowany wrócił do domu po tygodniowym pobycie w szpitalu. Plotki o utracie wzroku są dalekie od prawdy.
autor: sander
02 paź 2013, 23:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wrocław Snowkite.

skoro już trzy osoby polecają mi tą szkolę to znaczy że jest ok dzięki :) zobaczymy czy instruktorzy mają cierpliwość do takich jak ja :D Jeśli w drugiej połowie wyglądacz podobnie jak na swoim avatarze , to cierpliwości Przemasowi nie zabraknie na pewno :D hahahah .. dobre :D może na jakiś rabacki...
autor: onzo
29 paź 2013, 09:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: używanie lisza

teraz w szkołach wynaleźli coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem czy zauważyłeś dyskusja dotyczyła chickenloopa. Dla Twojej informacji chickenloop to nie jest bar, trymer, linka depowera, ani latawiec. Chicken loop zaczyna się pętelką a kończy początkiem linki depowera. Dotarło? Czy dal...