Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: robi69
16 maja 2013, 20:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt - Hamata

Tez tam byłem i na 8 dni pobytu 7 dni pływanka zaliczyłem :) :) :) ale mi się rymło ha ha .... Co do pozostałych "wydarzeń" - kto był ten wie a kto nie był niech żałuje :thumbsup:
autor: robi69
05 sie 2013, 22:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Travel Service Airlines (QS) i bagaz sportowy 120EUR !?!

Kolego, te 60 Euro w jedną stronę to za quiver do 15 kg a powyżej 15 do 32 kg to 120 Euro w jedną stronę - SKANDAL !!!! Tyle chciała mnie skasować z Katowic do Marsa Alam w maju br. bardzo nieuprzejma laska przy taśmie (chyba była wkurwiona, że w długi weekend musi ważyć innym bagaże :) ). Do odpraw...
autor: robi69
23 lis 2014, 20:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: F One Bandit IV, V, VI - porównanie

Cześć Jestem posiadaczem Bandytów serii 3,5,6 i 7 a ostatnio miałem okazję popływać trochę na 8 :) O wadach i zaletach nie będę się rozpisywał. Dodam tylko, że jestem zadowolony z każdego z nich, chociaż 3ka wypada zdecydowanie najsłabiej. Na 4 nie pływałem. Zgadzam się 100% z opinią, że od 5 wersji...
autor: robi69
08 maja 2015, 14:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sycylia - Lo Stagnone - Wiatr, płytka i płaska woda - Super miejsce na kite-a i wypoczynek.

Byłem również na tym wyjeździe i potwierdzam wszystkie przekazane informacje. Dodam tylko, że z apartamentów do bazy mieliśmy spacerkiem 7-10 minut.
Lo Stagnone śmiało mogę wpisać na listę miejscówek, do których na pewno wrócę.
Dzięki za kolejny wspólny udany wyjazd :)
Robert
cron