Znalezione wyniki: 13

Powrót

autor: Rysiek
01 cze 2013, 00:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Rysiek, relacje z wyjazdów [2013/2014]

Dzisiaj lecimy na Rodos z "Księciem" na ProCamp będę Wam zdawał relacje dzień po dniu czego sie nowego nauczyłem.
autor: mleczny
30 lip 2013, 15:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Denis i Marek - Ryf Mew, Kuźnice - rzeźnicze triki

Piękny warun, kozackie triki i najlepsze spoty : 2 tyg. temu miałem przyjemność spędzić jeden dzień z raiderami Su2 Markiem Rowińskim Jr. i Denisem Żurikiem. Wybór spotu był oczywisty Ryw Mew - pusto i mega warunki do freestyle, drugą sesję zrobilśmy w Kuźnicach, gdzie też byliśmy sami. Enjoy !!! ht...
autor: color1
30 sty 2014, 00:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

po prostu zbędny, bicie piany, autor miał rację zakładając wątek, sprawa została wyjaśniona pozytywnie, strony porozumiały się, klient zadowolony, ale oczywiście przedmówca musiał swoje piec bezsensownych groszy dodać... ciekawe kiedy "góral" został "pełnoprawnym" kitesurferem. &...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "relacja"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Euro Trip - Kamperem po Europie:
viewtopic.php?f=28&t=54649&p=395066&hilit=euro+trip#p395066
autor: bartekk
24 lut 2014, 19:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing w reklamach

Bardzo fajna reklama Jagermeistera, z mocnym akcentem zimowego surfingu :)


phpBB [video]
autor: kolos_adde
07 mar 2014, 13:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ANKIETA - grafiki na dechach.

Przydałoby się troszke polotu i finezji w stajni SU-2
Kuba KiteSurf pisze:Ja nigdy nie potrafiłem przeboleć fakt, dlaczego takie fajne deski jak SU2 mają tak fatalną grafikę... Osobiście trochę mnie to zniechęcało do zakupu tych konstrukcji.
autor: andrek
24 mar 2014, 15:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

przyklej sobie jeszcze pod avatarem "jedyny słuszny i obiektywny" a no i wszechwiedzący :wink: Nie mam potrzeby nikomu cisnąć marketingu z reklam,ale bzdur nie będę akceptował! Twoja znajomość mnie jest lepsza niż moja samego siebie - ale to wiadomo w końcu jesteś mega użytkownikiem forum....
autor: suburban kite
14 kwie 2014, 03:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ANKIETA - grafiki na dechach.

Mi przeszkadza że brakuje w tym wszystkim tożsamości i szacunku do korzeni. Może mnie zaraz ktoś po mordzie sklepie ale przecież wszystko zaczęło się od surfingu... Surfing Deskorolka Windsurfing Snowboard Lubię te oczojeb...e kolorki wszystkie ale brakuje mi grafiki jak na starych dekach ZERO... Gd...
autor: kowal
22 paź 2014, 13:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Dobrze Bra, że Ty wszystko rozumiesz...
nasz prekursorze i trendsetterze :wink:
autor: kowal
23 paź 2014, 12:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

mimo Twojej ogromnej wiedzy i doświadczenia Bra też niestety smucisz mnie Swoimi wypowiedziami i brakiem tolerancji do innego punktu widzenia.. :cry:
autor: andrek
02 kwie 2015, 18:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kiteloopowe fotki

phpBB [video]
autor: kowal
06 kwie 2015, 19:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: LOU WAINMAN HAWAII

yyy jeśli chodzi o pisanie na forum to Ty już chyba jesteś Mistrzem Świata :hand: :thumbsup:
autor: TrueKejner
24 cze 2015, 10:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rekord guinnessa na surfie

takie rekordy są totalnie BEZ SENSU! :doh:
równie dobrze mogliby pokazać jakiś powodzian ze Sri Lanki, którzy wspólnie na kłodzie odpierają ataki kolejnych fal...
cron