Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: grzybolino
07 maja 2019, 12:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

rocznie? Za 150-170zl masz ochronę z dużymi sumami oc, NNW, sporty extremalne plus koszta ratownictwa na cały rok. https://www.isic.pl/pl/wyrob-karte/wyrob-karte-online-old/isic-z-ubezpieczeniem-swiat.html ISIC sport + Rozszerzenie NNW na terenie RP + ozszerzenie o uprawianie sportów ekstremalnych ...
autor: kuicets
07 maja 2019, 12:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

W czwartek bardzo rano fajnie będzie wiało na Mewie, południowy wschód to kierunek ideolo na ten cel a i mocy na 9-12m w zależności od upodobań i masy będzie dość. Czy jakiś Apacz jest gotów na wycieczkę Rewa -> Kuźnica -> Rewa? Bardzo rano = zbiórka 4:00 w Rewie i pływanie do 7:00-9:00 w zależności...
autor: kaczmimo
15 mar 2020, 18:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Do tych co teraz pływają (dziś na syberii kolo 25 kiteow) i co im lapy kiedyś marzły a juz nie - jakie macie rękawice? ja mam mystica 5mm 5 palców i niestety, pewnie genetyczne, ale marzne w cholerę. Poratujecie patentem. Dodatkowo, co za kurtki jeszcze dorzucacie? ja pływam w samej piance 5mm z ka...
autor: Kwinto
15 mar 2020, 18:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Polecam rękawiczki Ripcurl 5/3. W skrajnych temperaturach tj 0*C dają radę. Zawsze mam ciepłe dłonie. Przerobilem wiele rękawiczek i butów ale Rip jest najlepszy.
autor: KarlsonzDachu
15 mar 2020, 21:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Do tych co teraz pływają (dziś na syberii kolo 25 kiteow) i co im lapy kiedyś marzły a juz nie - jakie macie rękawice? ja mam mystica 5mm 5 palców i niestety, pewnie genetyczne, ale marzne w cholerę. Poratujecie patentem. Dodatkowo, co za kurtki jeszcze dorzucacie? ja pływam w samej piance 5mm z ka...
cron