Znalezione wyniki: 14

Powrót

autor: Kisiel
07 lip 2013, 19:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CRONIX - pierwszy latawiec pompowany Flysurfera !

kurde tan papier toaletowy tez jakiś twardy na zdjęciu się wydaje..a z tej butelki pepsi się będzie źle piło bo jakoś dziwnie w dłoni leży w tej reklamie..nie..no te buty nie mogą być wygodne z tak powyginaną podeszwą..klapki japonki w polsce ?? żart tego nikt nie kupi ;) popływamy w Łebie napiszemy...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 10:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "wydarzenie"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Vicemistrzostwo Karoliny Winkowskiej w PKRA
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "gleba roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Jezioro Garda:
phpBB [video]
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Post Wt wrz 24, 2013 8:37 Sie ma!!! Jestem tu nowy więc się przywitam. Hello. Wczoraj (23.09.13) w Rewie około godziny 14-ej trochę mnie przeczochrało po plaży z samym latawce...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Kite Story. Cold as Ice. Rewa:
phpBB [video]
autor: profistyle
31 paź 2014, 16:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ile naprawdę wave w wave?

Z doświadczenie życiowego wiem ze esencją wave riding czy to WS czy Kite jest jazda z falą- pomagamy sobie troche żaglem i kitem- ale pcha nas fala. Foila fala nie pcha- filmik Bracuru to tez wyraznie pokazuje. Czy kręcisz sobie na foilu na plaskiej wodzie czy metr przed fala czy tez na samej fali -...
autor: Kristoff
22 kwie 2015, 10:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Flysurfer - BOOST - nowa linia latawca pompowanego

Miałem nie trollować, tylko cicho przysłuchiwać się tej dyskusji. Ale nie zniosłem presji :-) Zadałem sobie kiedyś pytanie: -dlaczego jeżdżę jeepem grand cherokee, z silnikiem 4.7l skoro to auto: -nie jest demonem prędkości -nie jest super wygodne -słabo się prowadzi na asfalcie -chleje więcej niż t...
autor: Wrogu
10 maja 2015, 12:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czapla Kiteboards

Ta deska nie ma prawa delaminowac. Tam nie ma top sheet'a ani bottom, jest robiona technika infuzji (zywica jest zasysana przez podcisnienie wytworzone w worku). Co do łamania - kto to tam wie. Te otworki pewnie nie beda sprzyjały wytrzymałości. A pod buty jednak nie tylko grubosc - wytrzymalosc rdz...
autor: Pablo
22 maja 2015, 17:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kampania STOP KITEFORUMOWYM TROLLOM!

stop-kiteforumowym-trollom-2.jpg Słuchajcie, od ostatnich kilku tygodni nie poznaję już zupełnie forum. To nie jest miejsce, które wspólnie tworzyliśmy ponad 10 lat temu kiedy kitesurfing był w powijakach i każdy dzielił się bezinteresownie informacjami. Dzisiaj każdy chce tylko sprzedać swoje, ocz...
autor: BraCuru
31 maja 2015, 10:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Powstanie Stowarzyszenia Kiteboarding beKite

Cieszę się, że pptrafiliście się zrzeszyć i widzicie potrzebę działania :clap:
Myślę, że punkt 5 był bezpośrednim impulsem, co?
Zapraszam od razu do wejścia do pzkite. Każdy na tym zyska :idea:
Bardzo ładna lajkra!

Powodzenia.
autor: Rhall
31 maja 2015, 17:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Powstanie Stowarzyszenia Kiteboarding beKite

Gratuluję inicjatywy, świetny pomysł :) Obserwuję bekite i zdaje się, że formalizacja była jedynie kwestią czasu. Jak koledzy powyżej trafnie spostrzegli punkt 5, byłby nie lada atrakcją :) Nasza trójmiejska grupa Powerkite, co prawda wciąż nieformalna, ale z racji pokrywających się celów chętnie po...
autor: jacekdaktera
01 lip 2015, 20:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karta Kiteboardera 2015 - pierwsze njusy. Debiut już na majówkę!

Darku, gralem 12 lat na skrzypcach. Nijak treść tej piosenki nie układa mi się melodią i rytmem z kształtem Twej odpowiedzi. Bo jej brak. Proste pytanie i prosiłbym o prostą odpowiedz. Coś mi sie zdaje, że jest to czas matur, tak więc jak to na maturze liczą się odpowiedzi :thumbsup: , a nie :naught...
autor: zbrochaty
17 lip 2015, 21:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WIETRZNY ŁOWCA - to jest i będzie darmowe!

Pomysłów na rozwój systemu to mamy z pół zeszytu... tylko, żeby jeszcze kasa na to wszystko była... Na tą chwilę chcemy mieć na mapie jak najwięcej punktów i to jest nasz priorytet na ten sezon. Wasz priorytet to jest złapać jak najwięcej danych potencjalnych klientów na kajty, które sprzedajecie. ...
autor: jacamakajta
27 sie 2015, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ruben Len10

Współczuję i trzymam kciuki, ale cała ta akcja trochę jest moim zdaniem niesmaczna. Rozumiem że kiciarze starają się być cool, trendy i wsadzać swoje twarze wszędzie gdzie tylko można zarobić hajs żeby mieć na ciągłe podróże, treningi i zawody. Rozumiem i z chęcią dorzuciłbym kilka groszy jeśli był...