Znalezione wyniki: 11

Powrót

autor: andrek
11 kwie 2012, 18:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite Bull Bat opinie

najlepsze jest że nikt z Was na nich nie pływał :doh: nie wiem czy dobre czy złe sam nigdy nie miałem w rękach ale dajcie spokój z tym pier****niem jak nie wiecie o czym piszecie. kehinde prosił o opinie :idea:
autor: andrek
07 lip 2012, 23:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kite trip południe francji

Witam, planujemy ze swoim narzeczonym wyjazd na 3-4 tygodnie camperem na kajta NA POŁUDNIE fRANCJI . Szukamy informacji odnośnie wiatrów oraz malowniczych miejsc. gdzie najlepiej dojechać, co zwiedzić, gdzie popływać... z pewnością znajda się tutaj osoby mające pojęcie o takowych miejscach. bardzo ...
autor: andrek
10 sty 2014, 19:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Opinia BalanceKiteboarding ?

mandaro pisze:Sudwy mi nikt nie polecał, ale przekornie nabyłem dla porównania.
No to porównanie mam. A deska???
(-nie przy jedzeniu)


Szczwaniaczek :lol:
autor: andrek
04 lut 2014, 23:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Fajne i ciekawe filmiki kajtowe ...

sebro pisze:Panowie tatusiowie, wszystko jeszcze przed nami :shock:


po dźwiękach jakie wydaje ten kolo słychać że sama przyjemność :D
autor: andrek
24 mar 2014, 15:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Foilboarding - uskrzydleni inaczej [ANKIETA]

przyklej sobie jeszcze pod avatarem "jedyny słuszny i obiektywny" a no i wszechwiedzący :wink: Nie mam potrzeby nikomu cisnąć marketingu z reklam,ale bzdur nie będę akceptował! Twoja znajomość mnie jest lepsza niż moja samego siebie - ale to wiadomo w końcu jesteś mega użytkownikiem forum....
autor: andrek
29 paź 2014, 14:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

ZEEKO Foil Series

przedsmak gamy foil (Foil Series) na sezon 2015
phpBB [video]


andrek
autor: andrek
13 gru 2014, 12:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: TARIFA

Nie ma tanio. Jest drogo. Nie ma też dużo. Są małe wilgotne klitki od 25 euro za dobę. (Hostal Dori przy pekesie) Jak ma być w miarę fajnie, to 50. Pachamama jest spoko i pod względem kwaterunku, i jedzenia. 2km w kier. Kadyksu. W centrum jak fajne, to zajęte. oj nie czarnowidz! :doh: 25 euro za ma...
autor: andrek
04 mar 2015, 09:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hurtowe reklamy - SPAM na forum

buehehehehe ..... WIOSNA nadejszła :lol:
autor: andrek
02 kwie 2015, 18:06
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: kiteloopowe fotki

phpBB [video]
autor: andrek
01 mar 2016, 22:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: SZCZECIN KTO/GDZIE/KIEDY?

heyo dziewczynki i chłopcy ! jakiś oficjalny start sezonu '16 słodkowodnego na Miedwiu , taki jak dawniej z grilem itp ?

chętni ?
autor: andrek
02 sie 2016, 09:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Latawiec wypika 6.5m

Drogi Jarku, z tego co piszesz i z tego co widzę na zdjęciach nie masz zbyt wielkiej wiedzy w temacie więc pozwól że zamiast podawać Ci jak podpiąć linki napiszę 2 słowa więcej ;) Sam latawiec jest niezłym kawałkiem historii,nie jest to "najlepszy wybór na pierwsze kroki. Po pierwsze nauka na n...