Znalezione wyniki: 16

Powrót

autor: Barosz21
09 wrz 2013, 10:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

Dokladnie to na lazurowym - Cannes. Pytalam tez na forum francuskim i tam mi powiedzieli ze powinnam brac 10 na slabsze wiatry i 7 na zime? Lazurowe spoko. Napewno wpadnę w okolice Hyeres jak dostanę trochę urlopu :? . Byłem w tym roku w kwietniu zabrałem 12 i 9 (waga 80) i latałem na przepałowanej...
autor: mandaro
01 lis 2013, 11:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZEEKO 2014

No właśnie potrzebowałem doskonałego restartu, ale się nie powiódł z szybko. -Szczególik. Bardzo się też postarałem, żeby mi wpadł do wody, kręcąc lupa i wsadzając deskę pod falkę. Nie moja deska to była. Tak mi się spodobało bezkarne kręcenie kajtlupów na tym latawcu, że zapomniałem o desce. Jak zs...
autor: grychu
09 lis 2013, 17:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Zeeko- gdzie przetestuję ?

B@Rm@m pisze:Jak? Jak? Jak?

W W W kite-planet.pl hhheeh
autor: Neykon
18 gru 2013, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

ooo nie bylo mnie tu trochę i mój ulubieniec powrócił? hahah

W kwestii banów i piwek, nie róbcie kółka wzajemnej adoracji vs sekta wyklętych. KF to zwykłe forum!
autor: Smokie
10 sty 2014, 14:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: "Few things you should do before warming up" [FILM]

..bo kitesurfing to ma być zabawa właśnie :thumb: Ziomek ale oglądając na zawodach reakcje rodziców młodego narybku polskiego kitesurf zabawa to to raczej nie jest... Raczej ociera się to o mocną żenadę... Zresztą dialogi w Marka filmie niestety też ;) Z tym że w filmie, jak mawiają, młodość rządzi...
autor: bartekk
14 lut 2014, 09:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

2 dni przed zakończeniem było chyba z 10 głosów różnicy i owszem żal mi było patrzeć, że godziny poświęcone na relację z Maroka nie były równie docenione co jeden post linkujący do sympatycznego filmu i relacji na siepływa.pl anie kiteforum.pl. Tak przy okazji zapytam piwkujących na film EuroKamp c...
autor: Smokie
26 maja 2014, 16:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Co z tym forum?

phpBB [video]
autor: Smokie
24 wrz 2014, 17:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Władek Wave Jam 2014

Poproszę o ludzką informacje kto startował, wygrał, zasady a na deser więcej fotek jak macie. Kręcił ktoś widło? Nic nie rozumiem z pychoksiążki :( Marek nie ważne kto wygrał ;) Ważne że wszyscy popływali na grubych bałtyckich falach, co ich podobno nie ma i na bank wszyscy będą długo pamiętali ten...
autor: Pablo
13 gru 2014, 11:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wywiady polskich kajciarzy w popularnych mediach

ale w tym celu mamy forum "kitesurfing w mediach". Po co zakładać nowy watek?
autor: Krzysztof-L
07 mar 2015, 03:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: !Symulator kitesurfingu!

BraCuru pisze:wygląda mocno obiecująco szczególnie dla ludzi przed pierwszymi lekcjami :clap:


tak samo obiecujący jak symulator baby dla tych co przed... :wink:
autor: Bartop
28 mar 2015, 10:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Testy latawców Zeeko 2015 - Śląsk

Witamy wszystkich Rider-ów ze Śląska, dzięki uprzejmości Andreka z Kite-planet chcielibśmy zorganizować testy latawców Zeeko na rok 2015. Będą dwa modele Notus Rev oraz Pursuit. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem to wpisujcie się i będziemy działać. Spot i termin jest do dogadania, czekamy na W...
autor: Brutus
28 mar 2015, 12:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Testy latawców Zeeko 2015 - Sląsk

Z tego 9m trzeba było jeszcze odjąć ze 2 wezełki, 2 dodać....i byłby jeden ponad wszystko. "Po co Ci trzy graty, weź jeden Zeeko na raty" :-)))
autor: Pablo
16 kwie 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: odjazdowe aukcje alledrogo

ten temat jest na tyle zabawny, że wrzucam go na główne forum.
autor: gajtas
17 kwie 2015, 12:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Miedwie w srode zaspokoilo chyba najbardziej wybrednych kiterow:-) kto był ten wie
autor: Smokie
12 kwie 2016, 15:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Hel Loop Contest

andrek pisze:dajesz swoją grafę :idea:


to nie są tanie rzeczy ;)
cron