Znalezione wyniki: 58

Powrót

autor: jacekdaktera
22 lis 2016, 21:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Nadchodzi Dobra zmiana. Pozostaje więc reformatorom zaproponowac finansowy bonus dla reszty otumanionych czytelników. Na przyklad w programie KF+ 27 zł. Można też założyć własne KF i kasować wszystkie wpisy, poza własnymi. Można też nocą podjąć koleżeńską uchwałę i odebrać KF od Pabla nocną porą. Mo...
autor: shinnworld polska
31 sty 2017, 20:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WOŚP - 25 finał, licytacje kitesurfing !

Koniec aukcji :) Cena za jaką deska została wylicytowana to 2125 zł :) Jak zapewnia zwycięzca aukcji, nie mógł sam siebie przelicytować, ale na konto WOŚP przelał ZNACZNIE, ZNACZNIE więcej :) W konkursie dodatkowym nagrodę w postaci pokrowca na deskę SHINN zgarnęła Pani Ania z Kołobrzegu :) Gratuluj...
autor: TrueKejner
22 mar 2017, 14:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Marek Rowiński: aktualności na moim blogu

phpBB [video]
autor: ProManagement
19 lip 2017, 13:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NIE WIEM, GDZIE TO ZAMIEŚCIĆ...

Witajcie po dłuższej przerwie! Tyle jednak sprawy czekają na wokandę w Sądzie w Warszawie. Tak więc ponad miesiąc temu miała się odbyć ostatnia (poprzednie z przesłuchaniem świadków miały miejsce już wcześniej) rozprawa z moim udziałem (i drugiej strony), mająca na celu złożenie przeze mnie finalnyc...
autor: ProManagement
03 sie 2017, 12:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Sprawiedliwość istnieje (ku przestrodze)

Dziękuję bardzo za informację. Poniżej zamieszczam cały tekst sprzed kilku lat. Niech każdy wybierze z niego co chce, albo niech Admin wyedytuje go tak, by miał sens, a był krótszy. W tekście jest sporo emocji, które gościły we mnie w owym czasie. Obecnie stosunek do tego mam ambiwalentny, gdyż spra...
autor: eska
28 wrz 2017, 22:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Co kiteforum.pl sądzi o rekordzie świata Victora Borsuka ?

Koniec sezonu przyniósł nam niecodzienne wydarzenie, okrzyknięte "rekordem świata" polegającym na wyholowaniu na 68m za samochodem na lince Victora Borsuka. W mediach burza i szampany, na FB pytania o to jak została zmierzona wysokość i czy to wszystko przystoi kitesurferowi. Sprawdźmy co ...
autor: shinnworld polska
30 paź 2017, 12:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Shinn Bronq Q - testy

Cześć, do naszego zestawu testowego dołączyła karbonowa deska Shinn Bronq Q w rozmiarze 137x44 cm, na której kilka osób już miało przyjemność pływać i z relacji wiem że się podoba. Mam nadzieje że ktoś zdecyduje się na napisanie swoich wrażeń z pływania na niej :D Wizualnie tez ponoć całkiem OK. Mim...
autor: jacekdaktera
16 lis 2017, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora Do napisania tego tekstu sklonily mnie trzy tematy, które intensywnie są poruszane na KF, a które w mojej ocenie budzą wątpliwości co do ich przesłania i tym samym obiektywnej oceny opisywanej rzeczywistości. W skrócie nazwane przeze mnie Rekord, Wycieczki i...
autor: Crazy Horse
22 lut 2018, 12:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: BEST 2018 ??

No to teraz świat zwariuje, kleinci przeciągnięci na Eleveight będą oddawać sprzęt, a co zrobi i cobędzie pisał Ziomek, to już nie mam pojęcia 8)
autor: BraCuru
02 lut 2019, 16:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Uratować żółwia

Taka akcja zdarzyła mi się wczoraj:
phpBB [video]
autor: shinnworld polska
04 lis 2019, 15:26
Skocz do forum
Skocz do tematu

Polska fota w Mirabud Yacht Racing Image !

Dobra wiadomość dziś z rana, zdjęcie na którym jest Błaszko Ożóg , a które zrobił nasz najlepszy polski fotograf żeglarstwa - Robert Hajduk z Gdyni , trafiło na TOP 20 prestiżowego (i to na serio, bez dmuchania balona) konkursu Mirabud Yacht Racing Image. Dla mnie jest to tym większym szokiem że: 1/...
autor: shinnworld polska
09 sty 2020, 17:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

WOŚP 2020 - aukcje kite

Cześć, jak co roku Shinnworld Polska razem z Shinnworld przekazuje na aukcję WOŚP dechę :D W tym roku będzie to MONK lub damski odpowiednik MONKETTE . Licytacja od złotówki, więc zachęcam i zapraszam :) Aukcja startuje jutro. Zachęcam też inne firmy do wstawiania to tego wątku swouch fantów na WOŚP!...