Znalezione wyniki: 12

Powrót

autor: jacekdaktera
06 sty 2010, 22:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wybór deski wave

Coś mi się wydaje , że temat był juz trochę ruszony , ale chciałbym poznać opinie i doświadczenia związane z nim w zależności od konkretnych parametrów technicznych deski. Oczywiście są opisy producentów , opinie dystrybutorów itp. Na początek proponuję http://www.hotis.pl/content/view/140/ . Dotycz...
autor: jacekdaktera
06 lip 2013, 22:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

MAX ŻAKOWSKI- RACE DEMOLKA

Max gratulacje, jestem pod wrażeniem dzisiejszych Twoich wynikow na Sylcie. Dedykuję Ci fragment tekstu, który kiedys napisałem dla Tomka. "Bycie Mistrzem to wyzwanie......". Nie wybieraj łatwych dróg. Rejsowanie kiedys sie skończy, a szkoła, tylko ta najtrudniejsza pozwoli Ci cieszyć sie ...
autor: jacekdaktera
29 wrz 2013, 23:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kontynuacja wątku o Anonimowości

Temat moim zdaniem bardzo ciekawy i mądry. Gratulacje za jego wybór. Jak widać po przedstawionych odpowiedziach, każdy z uczestników dyskusji oczekuje od KF czegoś innego. Oczekiwania nasze zmieniają się w zależności od kontekstu pytania, osoby je zadającej, zainteresowania, kwalifikacji zawodowych,...
autor: jacekdaktera
28 paź 2013, 16:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Być jak zawodowy kitesurfer - rozmowa z Victorem Borsuki

Witam. Sporo znajduję niestety hipokryzji w Waszych wypowiedziach i to mobilizuje mnie do napisania kilku zdań. Nie może tak byc, że Panowie mówicie o pozytywnym wizerunku kita, a sami gdzie tylko można sprzedajecie własne śmierdzące frustracje. Działacie na szkodę Viktora. Jak nie wiecie jakiej bzd...
autor: jacekdaktera
31 mar 2014, 22:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

STARA CZAPKA [marzec 2014]

Przeczytałem ostatnio stanowisko głównego kf moderatora, popierane przez aktywnych kolegów jakoby wchodząc do czyjegoś domu przez komin należy wcześniej przedstawić się na kf . Brak takowegoż działania oznacza brak wychowania, ogłady, szacunku itp. Siegnalem wiec po Abc dobrego wychowania, książki d...
autor: jacekdaktera
01 wrz 2014, 21:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Marek Rowiński Junior nowym MP

Witam i gratuluję. Należało Ci się wcześniej za "stylówkę". Pozdro
autor: jacekdaktera
13 maja 2015, 23:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

OPINIE O RRD EMOTION

Witam. Grzecznościowo w imieniu kolegi proszę o opinię o kite RRD Emotion. Dzięki.
autor: jacekdaktera
01 lip 2015, 20:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Karta Kiteboardera 2015 - pierwsze njusy. Debiut już na majówkę!

Darku, gralem 12 lat na skrzypcach. Nijak treść tej piosenki nie układa mi się melodią i rytmem z kształtem Twej odpowiedzi. Bo jej brak. Proste pytanie i prosiłbym o prostą odpowiedz. Coś mi sie zdaje, że jest to czas matur, tak więc jak to na maturze liczą się odpowiedzi :thumbsup: , a nie :naught...
autor: jacekdaktera
27 lis 2015, 21:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [*] Andrzej Ożóg [*]

Tak naprawdę poznałem Andrzeja na wspólnym wyjeżdzie do Maroka. Byliśmy tam wiele lat temu razem ze swoimi synami, a w zasadzie dla nich, z okazji Mistrzostw Świata Juniorów w kitesurfingu. Spędziliśmy razem dwa tygodnie często rozmawiając o naszych chłopcach, pasji związanej z kitem i sprawach czys...
autor: jacekdaktera
22 lis 2016, 21:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Nadchodzi Dobra zmiana. Pozostaje więc reformatorom zaproponowac finansowy bonus dla reszty otumanionych czytelników. Na przyklad w programie KF+ 27 zł. Można też założyć własne KF i kasować wszystkie wpisy, poza własnymi. Można też nocą podjąć koleżeńską uchwałę i odebrać KF od Pabla nocną porą. Mo...
autor: jacekdaktera
26 sty 2017, 20:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: WAGA C I Ę Ż K A A A A A

Znowu to samo. :lol: Panowie producenci, przedstawiciele, handlowcy i ich koledzy próbują przekazać nam wiedzę, żę ich " ŻABA MA LOKI". Fajny to pomysł, ale sprzedaje się nie za bardzo mądrym. Może czas spróbować pokazać "loki", a nie "żabę z lokami" bo jej widok bawi.
autor: jacekdaktera
16 lis 2017, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora

Strach Rany Boskie i kto boi się Viktora Do napisania tego tekstu sklonily mnie trzy tematy, które intensywnie są poruszane na KF, a które w mojej ocenie budzą wątpliwości co do ich przesłania i tym samym obiektywnej oceny opisywanej rzeczywistości. W skrócie nazwane przeze mnie Rekord, Wycieczki i...