Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "post roku"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu): Ambasador od zaraz! Posty: 5 • Strona 1 z 1 Cz maja 02, 2013 22:55 Elo, Z uwagi na sezonowa przeprowadzkę na Hel i dużo wolnego czasu chętnie zostanę ambasadorem. Jestem młody...
autor: Plebiscyt KF 2013
01 lut 2014, 11:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt 2013-GŁOSOWANIE- "video"

Głosujesz do 10 lutego 23:59 poprzez postawienie piwka pod Twoim faworytem (ikonka kciuka w prawym górnym rogu okna postu):

Kite Story. Chałupy:
phpBB [video]
autor: Ni'ihau
10 kwie 2014, 21:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

Sorry ale co to za bieda - czy z kiteforum robimy już wrzucanie sobie wszystkim z konkurencji! Człowiek wchodzi sobie na post by zobaczyć co z TYM POIK. I po co sobie wrzucać?! Weźcie się do roboty - mało zarabiacie - czy gdzie was boli? Jak tak bardzo stresuje was ta branża to ją zmieńcie na garnca...
autor: Ziomek.
11 cze 2014, 10:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CLASH REINCARNATION 138x40,5 2013 TANIO!

Viren pisze:Będą do niej pasować IFS Pro 2014r?
Sorry że w tym wątku, ale muszę na szybko się dowiedzieć ;)


tak, być może będą wymagały lekkiego podciągnięcia tudzież małego rozwiercenia tworzywa..

peace
autor: onzo
11 cze 2014, 15:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: CLASH REINCARNATION 138x40,5 2013 TANIO!

Viren pisze:Będą do niej pasować IFS Pro 2014r?
Sorry że w tym wątku, ale muszę na szybko się dowiedzieć ;)

prawdopodobnie do podcięcia podstawa strapa z tworzywa - łatwe i bezbolesne. Sam miałem w swojej desce te strapy, a teraz się przesiadłem na clashowe więc jak gdyby odwróciłem kolejność :)
autor: dasnsad
10 maja 2016, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wakacje na Helu za darmo -> zostań beach boyem!

Rigus to bedzie moj ostatni post w tej dyskusji i chcialbym ja zakonczyc. 1. Oferta cieszy sie sporym zainteresowaniem za co bardzo dziekujemy widac ze trafia do ludzi mlodych. 2. Nie kazdy ma na tyle bogatych rodzicow zeby potrafili wlozyc kilka lub kilkanascie tysiecy zlotych na sprzet dodatkowo d...