Znalezione wyniki: 47

Powrót

autor: Rigus
03 kwie 2014, 18:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Zatoka mistrzów :thumbsup:
tez tam najczęściej kończę :wink:
autor: Brutus
07 maja 2014, 15:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Panowie... nie chce denerwowac ale rozwiewa sie a zostałem tu sam :/ na duże juz spokojnie można wychodzić
autor: adamo
17 maja 2014, 22:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: POGORIA IV WYBIERA SIE KTOS JUTRO

.. niematotamto, po niezłym żarełku , niezłe pływanko :mrgreen:

phpBB [video]


:wink:
autor: Crazy Horse
09 cze 2014, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nasze amatorskie Video

Takie tam z dzisiaj
phpBB [video]
autor: dzony
20 cze 2014, 22:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

chyba trzeba zmienić nazwę wątku :P
autor: Maxx
25 lip 2014, 22:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

9 letni Kitesurf Rider - Jest się kim pochwalić!

Ja jestem sceptyczny, co do nauki w tak młodym wieku - fajnie, jak pływa, wszyscy szczęśliwi, wszyscy sie cieszą, a nie daj Boże spląta się z innym latawcem, linka pęknie, złapie biały szkwał czy cos innego sie stanie - czy zachowa zimna krew i użyje systemu bezpieczeństwa? Wielu wie - to jest odruc...
autor: zaaaak
08 sie 2014, 22:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wiatromierze z serii ADXX

Porównywałeś z czymś czy ci się tak po prostu wydaje że to co pokazywał było ok? Nie porównywałem, i wcale nie uważam windmastera za jakąś wyrocznię - pewnie ta sama chińska fabryka je klepie co całą resztę, nie ma się czym podniecać. Co do drugiej części Twojego pytania, to tak mi się po prostu wy...
autor: dzony
11 sie 2014, 21:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

grychu pisze:Kurcze ale fajne pływanko, dziś były warunki :shock: szkoda ze dziś byłem w górach.... eeehhhhh ..widać ze trzeba byc czujnym.


dobra pierdy były i tyle :lol: pic na wode fotomontaż jak to się mówi
widze, że tylko Grychu udawał, ze sie nabrał :thumbsup:

pytanie kiedy w ogóle coś u nas powieje :?
autor: wieloryb
05 wrz 2014, 13:20
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

co by nie mówić ładnie było z każdej strony

Obrazek
autor: szed
22 lis 2014, 18:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Jezioro Turawskie

Nie pierwszy i nie ostatni tego typu eko-idiotyzm tych popaprańców. Było już Łebsko, było spuszczanie wody z wielu zbiorników m.in. z Turawy (dla ptaków niby), jest od jakiegoś czasu Zalew Szczeciński, który chcą częściowo zamknąć, było coś nt. Ryfu Mew na Puckiej, itp. itd.. Wszędzie gdzie można wy...
autor: 24SURFpl
08 gru 2014, 13:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: do sprzedania OZONY REO 2014

Jakbys miał set Cabrinha Driftera to wzielibysmy w rozliczeniu, bo dziś klient pytał u nas o używki.
Gdybyś chciał przesiąść się na Cabirnha, to mamy cały set 2015 od ręki.
autor: Dorian :: SurfPoint
09 lut 2015, 13:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kto tam dzisiaj sie na plywanie kolo Władysławowa wybtral????

Tylko patrzyc kiedy wyciagna z tego wnioski i wprowadza przepisy regulacyjne bo kto za to placi ? Nie przyjada zle przyjada tez zle ...zadzwoni plazowicz zle nie zadzwoni tez zle bo innym razem ktos sie utopi :idea: .To jak z goprem powinno sie zglaszac wyjscie i zejscie ale komu bedzie sie chcialo...
autor: adamo
25 mar 2015, 22:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Silesian Team - WYJAZDY

Silesia Team - WYJAZDY :idea: dzisiaj test nowego spotu :wink: ... Rzęsa w Siemcach :mrgreen: pływanie lipnie , wiało na 10m a my mieliśmy tylko 7m i 12m :wink: https://lh5.googleusercontent.com/-mPyuXmZIwrw/VRMn94Uo0_I/AAAAAAAAKRE/FAqE4Ly99UE/w967-h544-no/DSC_0445.JPG ale fojera i wuszty były super...
autor: Spooky
01 kwie 2015, 09:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

gdyby kogoś interesowało, info (prawie) live ze spotu :!: widoczność słaba ale sie przejaśnia, woda supergrr zimna , ale.... :shock: po wczorajszym huraganie na całej powierzchni jeziora, tworzą sie w równych odstępach czasu takie jakieś ....dziwne garby .... cisnęliśmy kajty i próbujemy z tego zjeż...
autor: adamo
01 kwie 2015, 17:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Super info. dla pływających, :shock: :shock: właśnie podano wiadomość o pojawieniu się poważnego inwestora na budowę bazy kitesurf na Zbiorniku Goczałkowice, :arrow: nasza baza ma się wymownie i swojsko nazywać „ Playa Goczałki ” :thumb: :thumb: są już wstępne plany https://lh3.googleusercontent.com...
cron