Znalezione wyniki: 47

Powrót

autor: olczas
04 kwie 2015, 12:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Wietrznego Alleluja i nie śnieżnego dyngusa :)
autor: maniek1975
18 maja 2015, 23:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: NEW SU-2 DESIGN

Ziomek powiedz sam szczerze. Jakość sprzętu większości firm zbliżyła się niesamowicie. Cabrinha ozone Best core NORTH itd.. Czy da się powiedzieć że coś jest złe... Su-2 nasza rodzima deska w 100 %. dogoniła czołówkę. Dla mnie kogoś kto Pływa na poziomie średnim liczy się jakość, wartość użytkowa, a...
autor: Leeloo
02 lip 2015, 16:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Darmowe Warsztaty Self Rescue w szkółce Boardrockerz.pl 11 lipca (sobota) godz: 11:00

Po przeprowadzeniu kilku sondaży zauważyliśmy, że wielu praktykujących już i samodzielnych kajciarzy i kajciarek (nie zależnie od poziomu zaawansowania) nie potrafi przeprowadzić procedury Self Rescue. Wynika to z głównie z tego, że większość szkółek, albo pomija tą część szkolenia, albo przeprowadz...
autor: Spooky
31 lip 2015, 14:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

W tle jeszcze akcja z zaplątanymi w sieć (???) kormoranami. Olczasowi dwadzieścia tych ptaków zawdzięcza ratunek przed niechybną śmiercią. tak sobie myślę ze Olczasowi naleza sie publiczne podziękowania nie tylko w imieniu tych nieszczęsnych ptakow zaplatanych w sieci ( klusownicze ?) . nie mam twa...
autor: Spooky
19 sie 2015, 22:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

a na wodzie prawie pusto cuda cuda. podobno to forum zdechło i w ogóle kitsurfing w ruinie . jeden wpis i tak jakoby sie ...zaludniło .bardziej. mimo znaczacego NE. :) A skoro Adamo ze złamanym paluchem machnął w 2 godziny 30 kilometrów , to ile zrobiliśmy w lekko licząc 11 godzin wczoraj i dziś ze...
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
29 wrz 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylk...
autor: Rigus
04 paź 2015, 14:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Niezły ból d. .. gdzie Janek w swoim poście w tym wątku kogoś obraża szczuje ? Bra Adriatyk cross to na pewno coś innego niż wpłynięcie na foilu do portu żebyś mógł się polansowac i urządzać mrożace krew w żyłach zabawy na kf "gdzie jestem na zdjęciu? Hello szukajcie mnie! !"
autor: apek
06 paź 2015, 21:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Faktycznie nic się nie zmieniło :lol: Edytowanie swoich postów lub ich usuwanie, obrażanie i szczucie tych którzy mają jakieś wątpliwości, pytania lub nie są Jasiochwalcami - cały Janek. Dzięki Mary, że zdążyłeś zacytować.. Długo jego wpis wisiał w tym wątku? Do autora wątku: Co to jest "Adria...
autor: wieloryb
11 lip 2016, 22:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

ciepło mu było w tej pianie :D


Obrazek
autor: Domniemany.krakus
10 wrz 2016, 21:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Sprostowanie dotyczące zaginionego na zatoce kitesurfera

To ja jestem pechowym kitesurferem, ktory w zeszlym tygodniu spędził ponad dobę w wodach Zatoki Puckiej. Postanowiłem skomentować publicznie całą sprawę ponieważ jestem zniesmaczony postawą mediów (oraz niektórych członków naszej społecznosci), które to z mojego osobistego dramatu usiłują wyciągnąć ...
autor: Atris
15 lis 2016, 18:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ZERO węzłów - da się pływać?

plywanie przy 0 kts wiatrowych warunkach istnieje juz od dawna i nazywa sie SURFING :D :D :D
autor: suburban kite
22 lis 2016, 19:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: OLD SCHOOL

I Ja podpinam się do wątku. Pływam od ok 2000 roku. Nigdy za bardzo nie jarałem się nową szkołą. Gdyby tak było przerzucił bym na wake'a z kite'a... W zasadzie do dziś pływam głównie olds. W tym roku po jakże "słonecznym" sezonie pożyczyłem spontanicznie kask z kamerą i nagrałem filmik. W ...
autor: Mikolpa
26 lis 2016, 15:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

Dla mnie to forum to skarbnica wiedzy, której nigdy nie będzie na FB. Na FB mam fikcyjne konto i założyłem je tylko dlatego żeby widzieć co piszą w zamkniętej grupie lokalni kumple. Piszą tam i wrzucają zdjęcia bo twierdzą że jest im łatwiej niż na KF. Jak dla mnie to na FB o kite nie dowiem się nic...
autor: pływak001
11 gru 2016, 20:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

pływaliśmy za miedzą na Pszczynce na WS-ach i zastanawialiśmy się jak to ogarniacie na Gocza............duży szacun :clap:
autor: olczas
13 kwie 2017, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Siemka bywalcy i przyjezdni ale raczej to post do przyjezdnych na Goczki.rozumie że jest więcej osób na spocie i podobaja sie warunki tym bardziej jak pogoda piknikowa ale Panowie (bo raczej pań i mało i pewnie tego nie robią )sprzątajmy za sobą. Walaja sie papierki i opakowania po produktach z akce...