Znalezione wyniki: 47

Powrót

autor: puchu__
04 cze 2013, 12:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

gacie

Tylko bez smiechów i chichów proszę.
Zgubione (podczas pływania a właściwie nauki) ciemne w żółtą kratę Board shorty.
Spot: Rzucewo
cechy charakterystyczne: wszywka biala na pasie antyposlizgowa

Arivederci
autor: onzo
10 wrz 2013, 15:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Zakładając, że zawsze będzie czas na analizowanie czy nastąpił moment na zerwanie zrywki, tak naprawdę ryzykujemy życiem. Odpowiadam: nie, tego czasu nie będzie. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała jeśli się go nie użyje. Nawet najbardziej niezawodny system nie zadziała, jeśli linki będ...
autor: Sniady
11 wrz 2013, 10:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

tak - zaplątał sterówkę o bar podczas restartu, jak zaczęły się loopy to się zerwał na leasha ale kite ciągnął dalej, został na leashu i dalej nie wiedział co ma zrobić. Leash nie zadziałał bo zanim go użył linki były tak skręcony, że nie było opcji "odjechania" baru. I wtedy był czas na ...
autor: Ziomek.
19 wrz 2013, 08:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: UJAWNIĆ SIĘ WHO is WHO , jest ktoś odważny

"..a ja ujawnić się nie pozwolę, noszę zarost od przed wojny - podpisałem umowę na gajowego z wąsami.." :hand:

peace
autor: Wrogu
24 wrz 2013, 15:58
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

Tomku, zrozum, ze system bezpieczenstwa nie opiera sie na leashu, a na zrywce. Bez leasha mozna plywac, bez zrywki nie. (od biedy bez zrywki tez sie da :wink: , ale trzeba miec silne ramiona :wink: i dobrze wytrymowany latawiec). Leash to tylko dodatek, ktory ma za zadanie przeciwdzialac utracie spr...
autor: BraCuru
25 wrz 2013, 11:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

kolego kowal2x sam jestes głupi. Oto dlaczego nie chcę tutaj się mądrzyć. Nic z tego nie wynika. Wolę działać i już od 2 tygodni działam zamiast 2 tygodnie udowadniać, że jestem czy nie jestem gupi. Trzymajcie kciuki, bo pomysł mam chyba dobry. Każdy kto słyszał podpisuje się pod nim i wierzę, że n...
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
25 lis 2013, 16:10
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: THE HTC ATLANTIC KITE CHALLENGE

Mimo że dysponują budżetem idącym w setki tysięcy ktoś ma kłopoty z Live Trackingiem .....SPOT tracker :( http://enablepassion.com/live-tracking/

i przygody z rekinami http://enablepassion.com/blog/

...gdzieś to już widziałem ? :D
autor: paukwi
14 gru 2013, 19:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Planowane zmiany w obrębie zatoki puckiej.

Nie będę wsadzał kija w mrowisko , ale Polak jak to Polak ,kiedyś popłynęły wielkie pieniądze z unijnych środków na tzw. "Projekt 2000" . Rok 2014 to rok rozliczeń , co zostało zrobione,G...O ,i to cały problem , teraz na wariata trzeba pokazać ,że pieniądze przeznaczone na ten cel zostały...
autor: onzo
28 gru 2013, 20:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzeżenia na forum

takie coś mi się przypomniało : 1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie; 5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie; 10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków; 20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć; 30 pkt – Podpierdolen...
autor: onzo
30 sty 2014, 09:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

co nie zmienia faktu, że nadal wisi topic "oszustwo" odnośnie działania, które takim nie było ani w zamiarze, ani w rzeczywistości. Autor nie został oszukany, polecone dziwnym trafem nie docierały (pomińmy dociekanie czyja to była wina), zaangażowano nadzwyczajne ilości osób do tego działa...
autor: BraCuru
31 sty 2014, 21:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: oszustwo - szkoła kite.pl

Co mi się nie podoba, że my się podniecamy i emocjonujemy jak w starym dobrym małżeństwie z powodu użytkownika co do tej pory napisał 7 postów na tym forum (od sierpnia 2013). Bubel postanowił wykorzystać nas (czytaj forum) do załatwienia swojej prywatnej sprawy. Załatwił. Nawet podzikował i teraz m...
autor: Darijusz
17 mar 2014, 18:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Pozdrowienia dla Wszystkich użytkowników spotu Goczałkowice.

Dzisiaj 11 jak zawsze dała radę w tych zmiennych warunkach.
Pozdrawiam :D
autor: hadrák
23 mar 2014, 12:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Spooky pisze: 'śląskie stowarzyszenie kitesurfingu' ,
i hydrofoilingu,počítejte se mnou!Obrazek