Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: Maks
18 sty 2014, 17:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Plebiscyt KiteForum 2013

1.8. Najlepsza szkoła kite w pl :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Buhahaaaa Diabelskie moce przybywajcie :D Musiałbym skoczyć po popcorn, żeby zobaczyć co by się działo :D albo 1.8. Najlepsza f...
autor: Maks
04 mar 2014, 21:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: POGORIA IV WYBIERA SIE KTOS JUTRO

Mondy pisze:No i dupa. Nie mogę znaleźć :evil: :evil: :evil:


1 wynik w Google :mrgreen:
Proszę:

http://www.gliwice.rzgw.gov.pl/index.php/pl/kamery

Kuźnica Węgrzyniecka to nasz zbiornik Pogoria IV :thumbsup:
autor: Maks
18 cze 2014, 14:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Finy krotkie vs dlugie ?

Na dluzszych minimalnie latwiej ostrzyc. Na krotkich minimalnie trudniej. Ale lepiej sie laduje, mnie gleb zaliczam. Ja odczuwalem roznice glownie w skrajnych warunkach wiatrowych dla danego rozmiaru latawca. Kiedys plywalem na 5cm finach. Aktualnie mam 3 cm finy i nie zmieniam ich na inne (poki co)...
autor: Maks
02 lip 2014, 10:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wake vs Kite ))

Dupa to jest jak płynę na desce powyżej 134. Zostawmy Ziomka wróćmy do Wake, bo ten sposób na bezwietrzne dni wydaje mi się rozsądnieszy. I jakby w temacie. Wiem że offtop. --- Wake powinien być w każdej wiosce zamiast Orlika. Ktoś ma pomysł jak to zorganizować? Ehh.. U nas na Slasku przewaznie ply...
autor: Maks
03 lip 2014, 11:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski w dużych rozmiarach - wady, zalety, opinie

Mogę kij w mrowisko? Po co komu drzwi? Od nowości pływam na śródlądziu na skywalker 135x47,5cm, skoczyć się da, ostrzyć, zwrotność w porównaniu do drzwi chyba lepsza (chyba, bo moje doświadczenie na większych deskach jest mizerne), pływam też na niej po falach (zaznaczam po falach, a nie na falach)...
autor: Maks
05 lip 2015, 09:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wczasy na Helu czyli #polskawruinie

zaq pisze:Filmidło z ostatniego wypadu na Hel ;)

Trochę znajomych zawody na Ekolagunie. Enjoy

phpBB [video]


Fajny filmik.
Trochę mało pływania, ale ogólnie bardzo fajny... :thumbsup: