Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: Krzysztof-L
22 wrz 2013, 01:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: 426km/24h. Janek Lisewski pobił rekord Guinnessa

De facto przejrzałem dwa hot topiki o wypadku na molo i IKO i wiecie co? Napiszę po chłopsku: gówno! Kilkanaście stron, rad, analiz, pomysłów, promocji, autopromocji, słownych przepychanek, błyskotliwych odpowiedzi, podejrzeń itd. Czy coś z tego wynikło? Czy ktoś coś zrobi? Nic. Zero. Nada. Czy tak...
autor: zbrochaty
24 wrz 2013, 10:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

To forum schodzi na psy, tak obserwowałem i postanowiłem zagrać głos talrep Po co robisz ten dym? Jak coś masz do Ziomka, to na prywatne załatwiaj takie sprawy. Nie wiem po co te emocje, sezon się kończy nie napływałeś się? Nie zgadzam sie z Tobą. Opisywanie takich sytuacji jest zupelnie normalne w...
autor: Fasolix
26 wrz 2013, 23:12
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Witam wszystkich!!! Skoro mowa o Wake.pl postanowiłem dorzucić swoje parę słów na ten temat. Z racji tego, że na kilku spotach spotkały mnie niespodzianki podczas samotnej nauki. Włącznie z wielogodzinnymi dryfami i długimi podróżami wkoło spotu(masakra), doprowadzając moją gorszą połowę niejednokro...
autor: Crazy Horse
23 maja 2014, 00:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite na Wiśle w samym centrum Warszawy :)

! UWAGA ! NIE PRÓBUJCIE TEGO SAMI, PŁYWANIE NA WIŚLE, a NAWET W TAKICH MIEJSCACH JAK ZALEW ZEGRZYŃSKI MOŻE SKOŃCZYĆ SIĘ TRAGICZNIE ! ! ! ! UWAGA ! Za drugim razem się udało, bo przy pierwsych próbach downwindu, przy pd wietrze coś nam wiało górą, a w korycie Wisły musieliśmy ze Smokiem i Łojnikiem k...
autor: Gązo
01 lis 2014, 17:24
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: HAUSBOTEM na podbój Półwyspu! :D

SOBOTA. Gwar, radość, poruszenie, śmiech, pokrzykiwania - tak ogólnie określiłbym to, co dzieje się dziś z samego rana w marinie jachtowej w Pucku . Na placu pełno łódek gotowych do wodowania. Na żaglach oprócz POL znajduję również CZE, UKR, RUS, NED, GER i inne, których nie pamiętam, a wszędzie do...
autor: BraCuru
14 lut 2015, 15:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Niezwykłe Malediwy [styczeń 2015]

Fajne ujęcia, ale przed pełną produkcją popracuj nad stabilizacją obrazu (są narzędzia do tego, też darmowe), bo na początku trochę mocno trzęśie i efekt psuje :wink: Chciałem oddać efekt trzepaczki na szczycie 100 metrowej drabiny ;) Duło! Poprawię to w pełnej wersji. dzienks :thumb: Teraz do rzec...
autor: boldek
15 maja 2015, 12:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wypadek na 6 ce!!...

Przestaję Was rozumieć- po co ten najazd na Ziomka? Co to ma za znaczenie w TEJ KONKRETNEJ sytuacji Co do tego wydarzenia, to wcześniej już napisano jakie oczami innych podejście ma Ziomek i dlaczego nie spotyka się ono z aprobatą. Większości z osób, które po nim jadą nie chodzi tylko o tą konkretn...
cron