Znalezione wyniki: 11

Powrót

autor: maniek1975
13 maja 2013, 09:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nobile SCHODZI NA PSY...

50/50 z statecznikami 35 i strapami 2013 wszystkie sruby normalne(wkretarka jest najszybsza)szukam w tej desce wad i coraz bardziej mi się podoba.
autor: color1
22 maja 2013, 20:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ford Kite Cup – prestiżowe zawody bez opieki medycznej?

a ja uważam, że autor porusza bardzo ważną kwestię... gdyby doszło do poważnego wypadku i okazałoby się że brak szybkiej pomocy doprowadził do większej tragedii to media by was i sponsorów zjadły na śniadanie, nie chcę snuć domysłów co byłoby dalej w sensie nagonki na kajciarzy... tak więc temat do ...
autor: Smokie
31 sie 2013, 12:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: JET SURF

Prośba poszukajcie topicu w którym już było o tym albo 2 to to przneniose bo to spam :naughty:
autor: Lussik | EASY Surf Center
09 wrz 2013, 11:01
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Hej

No dlatego napisałem, że pewien nie jestem bo sytuacji nie widziałem.

Fakt jest taki że powszechna w Polsce jest "znieczulica" i tworzenie "loży szyderców" zamiast niesienia pomocy i edukowania innych.

Pozdr
Lussik
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
20 lis 2013, 16:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: THE HTC ATLANTIC KITE CHALLENGE

Kibicuje im ale jestem pełen obaw czy dadzą radę. Okaże się to po kilku/kilkunastu dniach kiedy zacznie doskwierać zmęczenie czy niekorzystna pogoda.Niemniej Życzę im powodzenia :-) Janek
autor: Grzegorz KiteLife
21 lis 2013, 13:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: wywiad gospodarczy i detektywi - czyli kite&chill po pol

Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze tam nie ma jak to mówi autor chill out`u. :naughty: Tak samo jak młody adept przyjeżdża na półwysep z ciężko zdobytym 1000 na kurs i się wkurza ze po przeczytaniu oferty trochę inaczej miało to wyglądać niż to co otrzymał. Na co szkółki dopowiadają "o co ci cho...
autor: evens77
30 lis 2015, 18:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski Nobile Kiteboarding 2016

Dzięki uprzejmości Surfcenter.pl miałem okazję popływać na nowej desce Nobile NHP 2016r w rozmiarze 134/31. Kształt deski został zmieniony w porównaniu do modelu z 2015r, zmieniono również rocker jak i dno - podwójny concave, podobny według mnie do 50 fifty. Deska daje dużo frajdy z pływania zarówn...
autor: ss7pro@gmail.com
02 gru 2015, 11:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Deski Nobile Kiteboarding 2016

seba76 pisze:Nie baw się w Macierewicza na Forum - nie mam czasu na absurdy - Pozdro


Nie na jak to merytoryczna dyskusja :)
autor: Wrogu
17 sty 2016, 18:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Carlos Mario i Karolina Winkowska - 2015 IKA Freestyle World Champions

Niestety ale w ubiegłym roku zawody kite to parodia sponsorowana przez sprzeczne interesy różnych organizacji. Oby w nadchodzącym sezonie wszystko odbyło się w duchu sportowej rywalizacji.

Gratulacje dla Karoliny za bycie w ścisłej czołówce :thumb: niezależnie kto tytuły przyznaje.
autor: obibok
08 mar 2016, 12:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: [K] deske Nobile T5 140x44 (komplet) 2014,2015

Budżet 1000pl w gre wchodzi uzywka