Znalezione wyniki: 22

Powrót

autor: jacamakajta
14 maja 2013, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ambasador od zaraz!

Moja rada, zadbaj o wizerunek, wiesz pijar. Wybierz się na imprezke do Sopotu, podobno lokalni kajciarze i surferzy urzędują w Wersalce i Unique. Podejdź, zagadaj, na pewno ktoś cie wyłowi :!: Dużo by zmieniło jakbyś spróbował się zakręcić w stolicy i tamtejszych lokalach. Warszawa to tam się bawi ś...
autor: BraCuru
25 lip 2013, 15:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Maroko Essaouira [lipiec 2013]

Mając 4h w samolocie napisałem poniższe. Mam nadzieję, że może komuś się przyda. Pamiętajcie, że jest topisane przez osobę, która spędziła pierwsze dni w Maroko i dotyczy to jednego tygodnia w lipcu. Jak najbardziej subiektywne! Skala 0-10. http://imageshack.us/a/img198/4673/r2cp.jpg Ilość wiatru: 1...
autor: Mincek
15 lis 2013, 20:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Ja na 90% odpuszczam polwysep w zwiazku zbyt duzym wiatrem na mnie i moja latawke.

czy ktos w ogole jutro kadyny bierze pod uwage ??
autor: kukus
29 sie 2014, 18:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

HomeMade split

Zrobiłem sobie splita:) Nie tyle co chciałem się pochwalić a może zainspirować kogoś dzięki czemu pojawią się nowe ciekawe pomysły. Bazą jak widać na zdjęciach jest cos archaiczno skywalkero podobnego. Kawał pianki obłożony matą. W srodku samaaaa piąnka, brak drewienek, skośnych pasków karbonu, kewl...
autor: Lussik | EASY Surf Center
25 wrz 2014, 21:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Jak zrobić darkslide - video

Hej Niestety nie udało się dokończyć montażu w sezonie, ale dla tych co jeszcze pływają lub planują wyjazdy, przygotowaliśmy tutorial jak zrobić darkslide. Mam nadzieję że się spodoba. Wszelkie uwagi co poprawić w takim filmie - mile widziane. :thumb: http://youtu.be/y-erK-sGUh8 Pozdrawiam Lussik
autor: stiv amoralny
28 lis 2014, 04:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Cabo Verde no stress - Boa Vista [11.2014]

Aloha! Pierwsze wrażenia z Boa Vista jesień 2014. Listopad z KitePro.pl to kolejny wietrzny i gorący wyjazd kite'owy, tym razem na Wyspy Zielonego Przylądka. Podróż z Polski nadal nie jest łatwa i prosta, jednak bardzo korzystnym wyborem okazała się kompletna impreza all in z wylotem z Pragi czeskie...
autor: FilipN
14 gru 2014, 16:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Airush Razor

Po opływaniu Razorów 2015 w Brazylii mogę w końcu napisać coś więcej. Wszystko udało się dzięki Hydrosferze, która ekspresowo załatwiła cło i odbiór z cargo i dzień przed wyjazdem dostarczyła mi set nowych latawców! :) http://s3.ifotos.pl/img/imagejpg_whaaqrh.jpg Jakie są Razory 2015? Przede wszystk...
autor: jedi1
09 mar 2015, 23:37
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Cabrinha FX kto? co? jak?

No dobra bardzo byłem ciekaw pierwszego chyba latawca Cab ze statyczną uzdą toteż wziąłem 9 m2 na testy. Latawiec z kształtu wygląda jak C, uzda jest krótka i nieskomplikowana, jakość wykonania zarówno latawca i baru na najwyższym poziomie. No dobra to po obejrzeniu na plaży odpalam latawiec i idę n...
autor: jedi1
26 mar 2015, 15:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Zapomniane Cabarete

Szukając miejsca do wyjazdu na zimę w tym roku chciałem zobaczyć Karaiby. Jako, że zwykle podróżuję samemu to bezpośredni lot ze względu na quiver był co najmniej mile widziany. Tutaj z pomocą przyszło TUI, które w zeszłym roku uruchomiło loty czarterowe w dobrej cenie na Dominikanę, więc wybór padł...
autor: jedi1
13 kwie 2015, 23:05
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: North 2015

Jako, że szukam sprzętu na nowy rok to moja recenzja Dice 2015 9m2, który na testy udostępnił mi surfcenter.pl: Latawiec Northa reklamowany jest jako sprzęt do wszystkiego czyli freestyle i wave. Teoretycznie są to dwie wykluczające się dyscypliny, ponieważ latawiec freestyle po wybiciu ma luzować l...
autor: bartolomeo_n
27 kwie 2015, 10:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy to też lata, Liquid Force , Airush

Chciałbym nieśmiało tylko zwrócić uwagę, że np. w innym wątku nt. nowego Razora, czytam, że teraz są nowe linki, o długości bodajże 21 m. I że TERAZ ten latawiec w ogóle nie lata i jest dramat. Ale po dodaniu 2m, tak jak było wcześniej, jest zajebiście. No to ja się pytam, jak można mieć opinię o ja...
autor: C A M E L
06 lip 2015, 12:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Egipt

Bo mamy najlepszy wywiad!

Lepszy nawet od Angoli z Bondem na czele. :)

Do tego żaden rząd w Europie nie dba tak o swoich obywateli jak polski.

Aż dziw, ze się od nas nie uczą.
autor: przybysz
21 lip 2015, 00:36
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Pierwsza decha pod buty

Fajnie fajnie tylko o co wam chodzi z tymi butami ludzie.Po co do bekroli buty co to jest teraz za chora faza?I niech nikt mi nie wmawia ze nie da sie w padach robic trikow na pałerze
autor: JanuszD
30 gru 2015, 13:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: ciepłe piany

A to fotka, jak bardzo bezsensowny jest ten ściągacz
kaptur.JPG
cron