Znalezione wyniki: 8

Powrót

autor: TrueKejner
03 gru 2016, 19:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kite i trapez w bagażu podręcznym ?

Ja latam już od lat i przetestowałem bagaż na chyba wszystkie możliwe sposoby. Kilka faktów ode mnie: 1. Nigdy nie miałem problemu z metalowymi częściami w bagażu podręcznym. Hak, śruby, części od barów, nawet finy przechodzą bez problemu. Jedyne do czego mogą się przyczepić ze sprzętu to śrubokręt,...
autor: zbrochaty
04 gru 2016, 13:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kiteforum.pl - quo vadis?

rozumiem, że co do działów to sobie w gronie moderatorsko-administracyjnym pogadacie i za kilka dni wprowadzicie zmiany ? Ale to forum jest dla nas, moze bedą jakies propozycje. Moje sa poniżej. Obecnie jest 25 działów, kazdy pod jednym guzikiem. Niektóre można usunąć, inne przenieść na Główne, a p...
autor: Grzegorz KiteLife
31 paź 2017, 19:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: PORADY SPRZĘTOWE! JAKI LATAWIEC I DESKA NA POCZĄTEK?

na 1 stronie tego watku masz tabele, która popelnilem kilka lat temu :idea: :idea: :idea: rozmiar w pierwszej kolejnosci dobiera sie do wagi, potem ew. dochodza warunki, sila wiatru I style plywania :thumb: Bart, czas bys uaktualnil tabelę bo świat przez te lata trochę poszedł do przodu :mrgreen: k...
autor: navmen
01 gru 2017, 22:00
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Spróbował, ale zrezygnował...

No niestety ... kitesurfing to nie tania dziwka którą może mieć każdy zawsze i wszędzie :)
autor: kuicets
05 lip 2018, 09:48
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Su-2 Grandkitebird/Bigfoot Yeti 158 czy 168 ??

Wielkie dzięki za odpowiedzi Mam jeszcze jedno pytanie, jak bym kupil 13m latawiec ( teraz mam 10m) zasięg wiatrowy bardziej sie zwiększy niż jak bym kupił 168 cm deskę? Na moje oko mniej więcej podobnie. Jedno i drugie rozwiązanie ma jednak swoje zalety: Większa deska - tańsza opcja. Większy lataw...
autor: shinnworld polska
13 sty 2019, 10:39
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kalendarz 2019 - MIKOŁAJKOWY prezent od Shinnworld Polska

Cześć :) wszystkie kalendarze zamówione do 9 stycznia z opłacona wysyłką są już wysłane. Teraz pakuje te do ludzi który kupili w 2018 deski :) Opóźnienie jest spowodowane tym że Pan z drukarni trafił do szpitala i kalendarze odebrałam dopiero w tym tygodniu w środę. A teraz mała matematyczna zagadka...
autor: ragga-jungle
25 paź 2019, 13:49
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ostrzenie przypomnienie

Hejka, Na forum zaglądam regularnie i generalnie bardzo dziękuję za wszystkie przydatne wpisy :) Przed każdym pływaniem odpalam sobie Wasze świetne rady i później próbuje je wprowadzić w życie (z lepszym lub gorszym skutkiem). Niestety jestem kiteporażką której nie jest pisana kariera rajdera albo p...
autor: kuicets
29 paź 2019, 09:31
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Doustne mocowanie GoPro

A jak ze stabilizacją? W niektórych mocowania widziałem że gąbka opiera się o brodę, a tutaj chyba nie:) mocowanie nie lata? Filmy są stabilne? Tak się zastanawiam jeszcze czy pływając z takim mocowaniem albo trzeba je trzymac w ustach albo dłoni? Bo niby jest leash ale jak puszczę to będzie kamera...