Znalezione wyniki: 7

Powrót

autor: waldekznj
16 lis 2013, 22:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prośba o opinię El medano Teneryfa

Witam, są szkółki. Poobserwuj jak uczą i wtedy wybierz - uczą troszkę inaczej niż nasze chłopaki, wydaje się że dobrze. Przy głównym spocie jest hotel ( na samym końcu!) z miłą obsługą. Przy samej plaży mają przechowalnię do latawców i desek- (świetne rozwiązanie), 20E za tydzień , z przechowalni wc...
autor: czezz
17 lis 2013, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prośba o opinię El medano Teneryfa

Cześć, Potwierdzam wszystko to co napisał Waldek. Nie jestem tylko pewien warunków w zimę. Tu masz zaznaczony spot kite i windsurfowy: https://maps.google.com/maps?saddr=28.040464,-16.542535&hl=en&ll=28.040338,-16.539938&spn=0.005644,0.010504&sll=28.040468,-16.542017&sspn=0.00141...
autor: stiv amoralny
21 lis 2013, 03:23
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prośba o opinię El medano Teneryfa

Miejscówka jest bajeczna, do szkolenia, do pływania i do życia zarazem. Klimat samego El Medano jest niepowtarzalny. Mieszkasz centralnie na samym spocie kite, jednocześnie mnóstwo kameralnych knajpek, apartamenty, a wszystko to przy długim deptaku-promenadzie wzdłuz wybrzeża. Szkół jest kilka, nape...
autor: mary.dk
21 lis 2013, 10:41
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Prośba o opinię El medano Teneryfa

A ja powoli odnoszę wrażenie, że kształtuje się syndrom szkolenia i co gorsza, także docelowo uprawiania kite'a przez całe życie w "brodziku". A jak tylko nie daj Boże stracisz grunt pod nogami, to w zasadzie po Tobie..., no chore. stiv a Swiete slowa, Do tego dochodzi cala masa Wave ride...
autor: Fordon
25 lis 2013, 00:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing a amputacja

Bardzo mi przykro z powodu kolegi. Czy sie da? Jasne, ze sie da, jezeli tylko sie chce. Nie takie rzeczy ludzie robili po stracie konczyn. Niestety troche tez moze (aczkolwiek nie musi) zalezec to tez od pieniedzy. Sporo do kombinowania, aczkolwiek projekt do zrealizowania. No i faktycznie, jak sam ...
autor: mandaro
25 lis 2013, 01:45
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing a amputacja

http://www.sport-on.com/
Właściciel tej firmy rowerowej nie ma dwóch nóg i plan miałem taki, żeby pływał.
Więc będzie pływał. Jak tylko znajdzie czas. Na razie ma przerwę w szkoleniu.
autor: BraCuru
25 lis 2013, 09:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kitesurfing a amputacja

może jakieś ciekawe pomysły? Jest juz paru gości pływających na świecie w protezie i jeden nawet w dwóch protezach! Nie mam dostępu do kontaktu mailowego do Billiego Floyda (lapek w trakcie reinstalowania W7) ale możesz śmiało pisac do niego poprzez kiteforum.com. Facet jest mega pozytywny, wydał s...