Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: Ziomek.
17 wrz 2013, 12:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Wypadek w Chałupach - koloś uderzył w pomost

... 90% calej Polskiej populacji riderów KS nie ma takiego poziomu jak on . ..gwoli ścisłości pozwolę się nie zgodzić z tą liczbą :wink: ważne , że poziomem dyskusji a zwłaszcza merytorycznie odsetek jest .. mniemanie, jak widać na Twoim przykładzie :hand: W Ozonie NALEŻY :!: :!: - bez niego nie dz...
autor: mary.dk
24 wrz 2013, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: moja opinia na temat WAKE.PL

Zapraszam na szkolenie do mnie, obraz instruktora z piwem w reku robiącego zwale z kursanta to codzienna norma, i nie mysle ze tak jest lepiej, nie o to mi chodzi... ale k**** ludzie - trochę luzu, to ma być zabawa a nie szkolenie na komando foki !!! Podplyniecie do instruktora z prosba o pomoc obur...
autor: aga.kite
28 wrz 2013, 22:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Z anonimowością czy też jej brakiem i tak to forum to jedna wielka komedia. W każdym wątku "afery"przepychanki słowne,aż nie chce się tego czytać. Brak wiarygodności,rzetelności,konkretów i faktów. Wtrącanie,mieszanie osób które na dany temat nie mają zielonego pojęcia,a za wszelką cenę mu...
autor: Ziomek.
24 kwie 2014, 23:16
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kurs Instruktorski POIK

Juz wczesniej pisałem o kursie poik na który przyjechałem z konca Polski z kolega na tydzień nasz kurs miał trwać 6 dni kazdego dnia mowili ze pan Kunysz przyjedzie i zrobi skroconą wersje poniewaz wycofala się jakaś grupa i jesteśmy tylko my, i tak do ostatniego dnia przez cały tydzień Kurs się ni...
autor: gredy
26 sty 2015, 23:15
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: używany kite: styrany świeży rocznik czy "igła" sprzed 2010?

Osobiście wolę. Starszy rocznikowo ale sprawdzony ,opływany z dobrymi recenzjami sprzęt, w przyzwoitym stanie. Niż świeży No Name, na temat którego nic nie wyczytasz. Nikt nie pochwali się że jest to kopa, bo jak to się przyznać, że się umoczyło :oops: Ale nie wiadomo czemu, taka roczną super okazje...