Znalezione wyniki: 16

Powrót

autor: Fin
21 maja 2013, 12:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Belgia - obowiązujące zasady 2013

Byle ta biurokracja która na papierze podnosi bezpieczeństwo i pozwala politykom mieć czyste ręce , nie rozprzestrzeniala się dalej...
autor: BraCuru
24 maja 2013, 08:17
Skocz do forum
Skocz do tematu

Czy jesteś za usunięciem anonimowości na KF?

Zastanawiam się czy usunięcie (nie wiem w jaki sposób) anonimowości z tego forum mogłoby poprawić atmosferę na tym forum. Sporo wątków mających podstawy do rzeczowej i ciekawej dyskusji po chwili zamienia się w mniej lub bardziej krwawy ring. Jest to męczące dla starych bywalców i odstraszające dla ...
autor: Ziomek.
24 maja 2013, 12:29
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Rożnica między pasztetowym a kawiorowym sprzętem

Cześć, w mojej opinii nie są warte tych pieniędzy!! Jeżeli stawiasz pierwsze kroki, absurdem jest kupno nowego latawca!! Poszukaj sprzętu 2-3 letniego, rocznik 2010 wzwyż. Dostaniesz go 2-3 razy taniej. . szanuję Twój punkt widzenia, a nawet go rozumiem by przybliżyć absurdy, możemy porównać to do ...
autor: boldek
04 paź 2013, 19:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: używanie lisza

w tym kontekscie, to też nie rozumiem zrywki przy CL w ozone: http://www.flyozone.com/gallery/d/3/4/34713.jpg nie miałem przyjemności mieć w ręku, ale na opakowaniu chyba jest 'tylko dla mańkutów'? Ja jestem praworęczny... Nie żebym ich bronił, bo sam system też mi się wydaje lekko nie z tej epoki ...
autor: maniek1975
14 lis 2013, 11:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Ozone C4 2014 czyli nowa maszynka do uszczęśliwiani

Ładny latawiec.. A czy Ozone kiepsko jest zrobione :?: Może kiedyś jakieś zawory . Teraz :?: Przynajmniej jak coś się psuje w pięć minut bez zbędnego gadania wymieniają wadliwe elementy . Kiedyś wymienili mi tubę tylko dla tego ,że była akcja wymiany wadliwej partii . Ja osobiście szanuję producenta /
autor: Kristoff
14 lis 2013, 13:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: potestowy sprzęt

Zdrowy rozsądek mówi: nie ma czegoś takiego jak prawdziwa okazja, bo wszystkie prawdziwe okazje kupili już kumple sprzedającego...
autor: andrzejwodejszo
14 lis 2013, 16:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Nowy Ozone C4 2014 czyli nowa maszynka do uszczęśliwiani

latam na roczniku 2008 ( edge ) od 4 lat - jest to mój jedyny latawiec. Czekam od trzech lat aż materiał się zeszmaci, ale nic z tego :) łatam tuby, zmieniam linki, pływam dalej. Nie należę do ludzi, którzy 5 raz w roku pływają. W sezonie staram się przynajmniej raz w tygodniu być na wodzie, nie osz...
autor: GURU 10.5
25 sty 2014, 09:35
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Problem z Wentylem w Zimie !!! Ozone

Dzisiaj latalem jest -11 st. i mialem taki problem ze wentyl strasznie stwardnial na mrozie jak kamien nie moglem go otworzyc.po dłuzszej chwili jakos zmeczylem i otworzylem ale sie naderwal. Czy ktos ma moze jakis patent? czyms smaruje zeby tak sie nie dzialo. Latawiec Ozone instinct 13m. :?: :? P...
autor: Ziomek.
24 lut 2015, 23:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Hurtowe reklamy - SPAM na forum

cześć czy tylko mnie nieco irytuje codzienna potęężna dawka codziennego spamu na forum? kilku użytkowników dzień w dzień wrzuca te same oferty po raz setny, ładując po kilka - kilkanaście - a czasem kilkadziesiąt wątków każdego dnia nie wiem jaki jest sens i skuteczność takiego działania, nie można ...
autor: bartekk
19 mar 2015, 00:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Polska fotografia kitesurfingowa

Od dawna brakuje mi tu jednego ważnego tematu, dotyczącego naszych polskich najlepszych fotopstrykaczy sportowych/kite’owych. Wrzucajcie swoje propozycje, łącznie z pracami każdego z fotografów. Zaczynam z grubej rury.. Dariusz Orlicz https://instagram.com/darekorlicz/ https://www.facebook.com/darek...
autor: Rigus
27 lut 2016, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Szkoła w Jastarni

Na kampingu Rufa przy zatoce Kitebaza.
Pytaj o Janka .
Aktulany Mistrz Polski Instruktorów.
Mega koleś , super uczy a przy tym skromny.
Będzie Pan zadowolony :thumbsup:
autor: maniek1975
17 maja 2016, 08:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: propozycja nowej grafiki SU-2 2017

Pływają wogóle....

Cudze chwalicie swojego nie znacie ...

Grafika rzecz gustu .. Myślę że na zamówienie można sobie wydrukować dupę pawiana ..

Su-2 robi największy postęp jeżeli chodzi o deski i to rodzima produkcja .. To tyle
autor: kfiecien
22 lut 2017, 21:27
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Szybki edit z dziś
phpBB [video]