Znalezione wyniki: 6

Powrót

autor: hadrák
05 kwie 2014, 20:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Ponad 20 chętnych na brzegu,4 kites na tafli(Dyno17-ozone13-rally14-HFa 11mVolt)
phpBB [video]
autor: Pain IQ
26 cze 2015, 14:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Trzydniówka ???? na Dziećkowicach

powiem Ci, że woda jest gites. Na razie zero zieleni, smrodu etc. Z resztą dziećki są czyste, ino jak mocno przygrzeje to może się zieleni ciut pojawić, ale to zwieje pod płyty a na pełnym będzie dobrze.

tak czy siak ja zapraszamy zawsze - jeszcze jeden chętny się zmieści:)
autor: dzony
18 lip 2015, 20:50
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Goczałkowice

Kto dziś nie był nie ma co żałować. Progno kompletnie się nie sprawdziło. Do 1430 flauta potem 40 min bujania się za to na gołą klatę 8)
autor: jacamakajta
27 sie 2015, 12:04
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Ruben Len10

Współczuję i trzymam kciuki, ale cała ta akcja trochę jest moim zdaniem niesmaczna. Rozumiem że kiciarze starają się być cool, trendy i wsadzać swoje twarze wszędzie gdzie tylko można zarobić hajs żeby mieć na ciągłe podróże, treningi i zawody. Rozumiem i z chęcią dorzuciłbym kilka groszy jeśli był...
autor: MASTER KITEBOARDING fuu1
29 wrz 2015, 20:52
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Janek Lisewski - Master Kiteboarding Adriatyk Cross

Dziękuje kibicom za gratulacje , starałem się o to 3 lata . Warto było osiągnąć cel I :D widzę że Tu się nic nie zmieniło znowu jakieś niedorobione hejty i że Wy wiecie wszystko lepiej niż ja ... czy się ubezpieczyłem , czy płynę sam i co jak robię .Jest takie przysłowie i stara prawda : " Tylk...
autor: mkmiec
13 lis 2015, 10:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wady w NORTH DYNO 2015

Witam Bardzo rzadko się zdarza, ze jestem zmuszony pisać o wadach sprzętu na forum. Jednak tym razem jestem. Jest to post ostrzegający potencjalnych klientów Northa ale i także zapytanie czy ktoś inny kto ma Dyno lub inne modele latawców Northa 2015 (ewentualnie 2014) miał podobny problem z fabryczn...
cron