Znalezione wyniki: 40

Powrót

autor: Mincek
15 lis 2013, 20:38
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Ja na 90% odpuszczam polwysep w zwiazku zbyt duzym wiatrem na mnie i moja latawke.

czy ktos w ogole jutro kadyny bierze pod uwage ??
autor: Mincek
16 lis 2013, 20:54
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

bo jak byś ją zobaczył to też byś nie chciał z nią zagadać :D
autor: Mincek
14 maja 2014, 11:55
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

powinienem byc na moim uniwersalnym rozmiarze 12m2 :D
autor: Mincek
13 kwie 2015, 07:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Jak zobaczyłem Ciebie Wełna na drzwiach to się bardzo zdziwiłem. Ja cały czas na 12m i normalnej desce dawałem radę pływać. Przyznaję, były momenty że musiałem sobie zawachlować, ale nie tak by nie dać rady pływać. Niestety obiecałem córce aquapark więc na wodzie byłem do około 11. a potem 200 zł i ...
autor: Mincek
17 maja 2015, 08:09
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Kadyny live 14-20 kts
autor: Mincek
02 cze 2015, 07:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Nie rozumiem tego ciśnięcia by pływać w Nadbrzeżu. Sam kolego piszesz że z jednej strony falochron, z drugiej trzciny, w sumie sam nie wiem co gorsze, czy przywalic w falochron, czy zostać pocięty przez trzciny, lub pociąć latawkę na trzcinach. Przecież tu jest mowa "jak coś nie wyjdzie", ...
autor: Mincek
02 cze 2015, 09:51
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Nie uważam się za speca jeśli chodzi o kite, ale po co sobie utrudniać skoro 10 km dalej jest spot zdecydowanie wygodniejszy, o to chodzi. Co innego gdyby takiego spotu nie było (przytoczona chorwacja, tam miejsca za wiele nie ma nigdzie). To jasne, ale tak to tylko utrudnianie sobie życia. Oczywiśc...
autor: Mincek
07 lip 2015, 20:40
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Welniacz wyrocznia prognoz w Kadynach :D
autor: Mincek
13 lis 2015, 23:42
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Wełniacz pisze:A ja od jutra mam wolne do 22.11 ale jutrzejszy dzień na dojazd na północ... ale kolejne dni tylko czekam na prognozę, może nie zapomniałem jak się pływa :roll: :mrgreen:

Macierewicz ministrem MON a ten se wolne bierze.... jak w tym kraju czuc sie bezpiecznie :(
autor: Mincek
19 lut 2016, 20:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Jutro odbieram nowa latawke, ale czasowo sie bie wyrobie :(
autor: Mincek
09 kwie 2016, 17:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

konkretna decyzja zapewne jutro, bo i tak plywanie pewno od 14
autor: Mincek
07 cze 2016, 10:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Stacja pogodowa - wiatrowa Kadyny live

Witam, temat się rozwinął, większość problemów rozwiązana, na nowe przyjdzie czas. Temat prosty, zbieram (jako odpowiedzialny za pomysł i wykonanie) dotacje dobrowolne na sfinansowanie przedsięwzięcia. Co planowane ?? a no postawić stację pogodową w kadynach w bardzo dogodnym miejscu (okrąglak na sr...
autor: Mincek
03 lip 2016, 16:53
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Stacja pogodowa - wiatrowa Kadyny live

Dzisiaj stacja została zamontowana, pozostało do zamontowania cały osprzęt, ale to w tygodniu.

Czyż nie prezentuje się ładnie ?? :)

Obrazek

Obrazek
autor: Mincek
05 wrz 2016, 07:34
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Dziękuje tym razem za prawdziwy, nie zmyślony cytat. Przyznaję się do tego co napisałem, w dalszym ciągu podzielam wyrażony tam pogląd. Specjal do mnie pijesz z jakimś zmyślonym cytatem ?? Proszę, wklej mi gdzie zmyśliłem jakikolwiek Twój cytat. Jestem cierpliwy i rozumiem że chcesz mnie sprowadzić...
autor: Mincek
08 wrz 2016, 07:46
Skocz do forum
Skocz do tematu

www.wiatrkadyny.pl

Może nie każdy doczytał czy cokolwiek więc założę nowy. Temat przeciągnięty gdyż zrealizowany, a wcześniejsza dyskusja była pod linkiem viewtopic.php?f=1&t=67534 Strona http://www.wiatrkadyny.pl została troszkę zmodyfikowana, tak aby parametry wiatru (co dla Nas najważniejsze) były od razu widoc...