Znalezione wyniki: 40

Powrót

autor: Mincek
07 paź 2016, 07:21
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Przemjas, ale Ty nie pisz "bezpieczeństwa na kite" bo wiesz, to co my uprawiamy to KITESURFING więc może to być odebrane nie jednoznacznie, a przecież plecak z piaskiem, czy plecak z mokrym latawcem to całkowicie co innego i nie każdy mógłby zrozumieć o co chodzi. Więc pisz tak, jak w prze...
autor: Mincek
22 paź 2016, 19:14
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Krynica Morska- Piaski- Sztutowo

Skoro nie wieje pewno jakis film se obejrze :D
Obrazek
autor: Mincek
23 paź 2017, 16:59
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

A Więc nastało. Aktualizacja oprogramowania, aktualizacja wskaźników, delikatna modyfikacja strony, oddajemy w Wasze ręce. Oczywiście cała aktualizacja nie mogła się obyć bez problemów, więc niestety, archiwalne dane zostały (miejmy nadzieję) chwilowo utracone. Najważniejsze zmiany jakimi możemy się...
autor: Mincek
11 lis 2017, 16:18
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Kto nie byl ten traba :D Przyjechalem przed 10, Welna dojezdzal, i jeden kolega (sic, nie pamietam imienia) juz byl. Kamil dojezdzal takze. Wchodzimy na plaze a tam 9kts !!! No nic, prognozy pokazuja co innego wiec ja pompuje 10m, Kamil 10 i 12. Po pewnym czasie z 10kts wchodzi od razu 30kts. Szybki...
autor: Mincek
31 maja 2018, 22:44
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kadynki?

Niestety, jak pisalem, stacja miala ostatnimi czasy fochy. Na szczescie, CHYBA znalazlem przyczyne i naprawilem. Teraz juz dziala normalnie, na stronie http://www.wiatrkadyny.pl, mozna przejrzec historie z dzisiejszego dnia (średnią, bez szkwałów). Ja uważam dzisiejszy dzien za MEGA udany. 1 raz ply...
autor: Mincek
01 lip 2018, 17:25
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

No to coz tu napisac. Chwalcie sie wynikami, bo ja mam zamiar... nowy rekord, a sezon w polowie....
A jak tam u Was?? Ilu z Was udalo sie pobic swoje dotychczasowe rekordy??

Obrazek
autor: Mincek
12 lis 2018, 09:11
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: www.wiatrkadyny.pl

Jak obiecaliśmy tak zrobiliśmy. Z wersji hardware zostało usunięte (naszym zdaniem) najsłabsze ogniwo. Czyli miniPC z Windowsem, które dało nam wiele problemów i komplikacji. Miejsce serca stacji zajęło Raspberry PI z systemem Linux, mamy nadzieję na już jak najmniejsze awarie i przestoje. Z wersji ...
autor: Mincek
02 maja 2019, 19:56
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Dzięki uprzejmości kolegi Marcina (chyba nie ma kobiety,albo chłopaka bo coś dużo wolnego czasu ma) mam zestawienie skków z dzisiejszego dnia. Wnioski proszę wyciągnąć sobie samemu... http://www.deski.info/ftp/zestawienie1.jpg http://www.deski.info/ftp/zestawienie2.jpg
autor: Mincek
19 lis 2019, 12:03
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Dziś przeżyłem... Przeżyłem też szok i ogromne rozczarowanie.

Wbije kij w mrowisko. Każdy który tutaj wypisuje że ktoś jest sobie winny bo pływał na off, że nie chciał odpuścić latawca czy czegokolwiek, to mi trochę go żal. Nie potrafisz ?? nie umiesz ?? nie masz umiejętności ?? Nie chcesz ?? zadzwoń do SAR, o tym nikt nie wspomina. Człowiek miał problem CZŁOW...
autor: Mincek
09 gru 2019, 11:32
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

ja tylko sie wtrace co do stacji.

Na chwilę obecną, mamy zebrane 1350 zł od 17 osób. Zamykamy więc zbiorke. Gdy tylko bedzie cos potrzeba, bede do Was pisał, a teraz idę na zakupy :twisted: :twisted:
autor: Mincek
16 sty 2020, 10:30
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: woo/pic/xensr 2018, rezultaty;)

Ja plan na rok 2019r. wykonałem, przyznaję, na samą końcówkę, ale jednak.... Komu jeszcze się udało wykonać założone wysokości ?? Możesz podać parametry będą jako referencyjne? rozmiar deski waga Mincka model rozmiar latawca średni wiatr szkwał Jeżeli chodzi o ten najwyższy skok to: - Deska Duotone...
autor: Mincek
22 sty 2020, 15:07
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Takie info dla osob nie majacych FB.
Stacja wykonana w 98%. Zostala mala konfiguracja routera i test 1 nowego rozwiazania. Potem juz tylko czysty montaz. Jutro mam sie odzywac w sprawie zgody na lokalizacje.
Juz blizej jak dalej ;)
autor: Mincek
23 sty 2020, 13:02
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Oficjalnie! Miejsce na nową stację pogodową, zamontowaną przez WiatrKadyny.pl działającą przez cały rok, z pieniędzy którą WY wpłaciliście, znajduje się w kuźnicy w porcie. Dokładne koordynaty: https://www.google.pl/maps/place/54%C2%B043'58.4%22N+18%C2%B034'50.9%22E/@54.7328889,18.5790224,431m/data=...
autor: Mincek
09 lut 2020, 19:47
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Tak,stacja zostala dzis zainstalowana, ale bylem jeszcze w krynicy, bo tam stacja nam nie daje spokoju - ale walczymy z nia. Co do apki to nowosc :( ja mam zainstalowana to co zmienie telefon to mam, poszukam czegos zastepczego. Jak na razie zapraszam na http://www.wiatrkadyny.pl Jutro postaram sie ...
autor: Mincek
10 lut 2020, 13:57
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Info przeklejone z FB, dla osob NIE Fejsbookowych :) Witajcie. Jak wiecie, wczoraj została zainstalowana stacja pogodowa w Kuźnicy. Postaram się opisać co nieco w tym temacie. Jak widać po zdjęciach, stacja zamontowana w porcie, na wysokości około 8m. Oczywiście, mogłem dołożyć jeszcze 1,5m, ale to ...