Znalezione wyniki: 5

Powrót

autor: Korpuch
13 cze 2013, 07:08
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: z TRÓJMIASTA (i okolic): KTO,GDZIE,KIEDY ?

Hm ot dyskusja sie zrobiła i o to chodzi..triks and tips lokalny ....generalnie to musze odświerzyc skil bo raz że IKo2 gdzies tam zrobione na otwartym mozu wiec zatoka powinna byc konfortowa i trochę udało sie na Wake w Wro posmigać wiec może się nie połamię.... oby wiało coś na 12 m bo puki co to...
autor: Pinio
08 wrz 2013, 09:22
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Kursy IKO na papierze a rzeczywistosc na spotach

Ziomek. pisze:
Pinio pisze:No i w sumie co ma wspólnego brystol IKO z RRD do mnie pijeszszsz <piwo> ależ Dariusz-u :wink:


..nic - jadę do Celarka, uszyć sobie kilka RRD , taniej wyjdzie :thumb:

peace


Uszyj :thumb: :arrow: zrobione u Pana Aleksandra Celarka na pewno będą the BEST
Aloha :wink:
autor: Czaro
18 cze 2014, 22:43
Skocz do forum
Skocz do tematu

Re: Odwieszam: Sprawa Pauli i Pluta

Polska to chory kraj.Akceptuje się oszustów ,a oszukanym doradza ,żeby odpuścili ,bo i tak nic nie ugrają.Zamiast zniechęcać oszustów ,przez ich napiętnowanie, to ich zachęcają do następnych przekrętów.Policja i prokuratorzy też wolą zamiatać takie sprawy pod biurko umarzając z powodów braku dowodów...
autor: andrzej194
15 maja 2016, 14:13
Skocz do forum
Skocz do tematu

Wierzbno Trapez ION czarno niebieski 15.05

Kolego w ciemnym kombi w niedomkniętym :wink: sucharze. Stałem autem obok Ciebie.

Zawinąłem twój trapez się jak pakowałem.

Bardzo chce go oddać.

Jak tylko to przeczytasz prośba o kontakt bo jutro też ma wiać :wink:

Mój numer:
ukryty bo sprawa załatwiona :)
autor: TomekKol
04 maja 2018, 22:28
Skocz do forum
Skocz do tematu

Kite u piratów :-)

W Somalii są super warunki wiatrowe przez cały rok. W niskim sezonie, (jak teraz) codziennie 10-15Knt. Od września do marca- codziennie 15-30knt. Niestety inne (nie atmosferyczne) warunki mogą być "trudne" :-) Jestem bardzo początkującym kiterem. Pierwsze kroki, a raczej pluski, to kwiecie...